Aktualności

Zintegrowany system UNIS z modułami: rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu osób i pojazdów oraz kontroli stanów osobowych

2019-11-11 | Case studies / referencje
Firma Hanex jest producentem folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Platformy UNIS w Vesuvius Poland Sp. z o.o.

2019-09-24 | Case studies / referencje
Firma Vesuvius jest światowym liderem w inżynierii przepływu stopionego metalu. Obsługuje przemysł stalowy i odlewniczy. Vesuviusz zgłosił potrzebę wymiany aktualnego systemu do kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy ponieważ posiadany System nie spełniał ich oczekiwań oraz był za bardzo zawodny. Dodatkowo brakowało modułu automatyzującego wjazd/wyjazd na teren Firmy z pełną kontrolą i ewidencją co było dla Vesuvius kluczowe.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS w Czanieckie Makarony Sp. z o.o.

2019-09-18 | Case studies / referencje
Czaniecki Makarony to 25 lat tradycji i niemal 40 rodzajów makaronów! Od kultowej krajanki po te, inspirowane kuchniami świata. Zarząd Firmy zwrócił się z prośbą o zaprojektowanie a następnie wdrożenie Systemu który pozwoli w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać czasem pracy Pracowników, kontrolować stany osobowe na termie Zakładu oraz koordynować proces ewakuacji.
Czytaj więcej >

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Kongresu ELO

2019-09-18 | News
Zapraszamy już 16-go Października do udziału w tegorocznej edycji Kongresu ELO.Liczymy na spotkanie z Państwem przy naszym stoisku.Prosimy o bezpłatną rejestrację: http://kongres.elo-digital.pl
Czytaj więcej >

System Kontroli Stanów Osobowych i zarządzania Ewakuacją UNIS SOE w Przedsiębiorstwie produkcji lodów KORAL

2019-07-19 | Case studies / referencje
Koral to największy producent lodów w Polsce, właściciel marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Firma powstała w 1979 roku w Limanowej. Założyli ją bracia Marian i Józef Koral. Siedzibą zarządu jest Nowy Sącz. Ponadto posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Rzeszowie i w Limanowej. Sprzedaż lodów Koral prowadzona jest poprzez własną sieć dystrybucji i hurtowni w całej Polsce oraz w krajach UE. 
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS w firmie LERG S.A.

2019-06-05 | Case studies / referencje
Firma LERG S.A. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją żywic syntetycznych, wykorzystywanych w wielu branżach. Z uwagi na dynamiczny rozwój Firmy oraz coraz większą ilość osób i pojazdów odwiedzających Zakład konieczne było wprowadzenie Systemu Informatycznego zarządzającego tymi obszarami.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Firmie Expondo Polska

2019-05-15 | Case studies / referencje
Expondo Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, istnieje od 2007 roku. Firma jest profesjonalnym sklepem internetowym oferującym markowe produkty z sektora biznesowego i przemysłowego. Posiada trzy oddziały: Zielona Góra, Warszawa oraz Berlin. Klient dotychczas nie korzystał ż żadnego systemu Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu.
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2019-04-19 | News
Życzymy Wam, by te Święta były chwilą wytchnienia, czasem spędzonym z najbliższymi, momentem pozwalającym naładować życiowe baterie za sprawą wiosennej energii!
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Produkcją UNIS MES w firmie Graw Sp. z o.o. - Laser Measurement Systems

2019-03-26 | Case studies / referencje
Firma GRAW jest producentem mikroprocesorowych, przenośnych urządzeń takich jak toromierze samorejestrujące oraz toromierze ręczne, profilomierze do pomiaru profilu szyn i do pomiaru profilu bieżni kół taboru, suwmiarek elektronicznych i średnicówek. Jest ona również producentem dużych systemów pomiarowych instalowanych pod drezynami pomiarowymi oraz stacjonarnych, laserowych systemów do kontroli geometrii kół taboru.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w MOWI POLAND S.A. (MORPOL S.A. - MARINE HARVEST GROUP)

2019-03-20 | Case studies / referencje
Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej grupy MOVI ASA z siedzibą w  Bergen w Norwegii. Specjalizuje się w hodowli i przetwórstwie łososia atlantyckiego. W tej kategorii jest niekwestionowanym liderem na świecie. Swoim Klientom oferuje także szeroki wachlarz produktów z ryb i owoców morza. Wyroby można kupić na 70 rynkach. To czyni również MOWI jedną z największych firm na świecie w branży.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w firmie Ekoform Sp. z o.o.

2019-03-11 | Case studies / referencje
Firma Ekoform specjalizuje się  w produkcji tłoczników i oprzyrządowania dla branży motoryzacyjnej oraz AGD. Ekoform zgłosił zapotrzebowanie kontrolowania czasów wejścia i wyjścia z pracy z możliwością rozbudowy systemu o rozbicie czasu pracy wg. Zleceń które u Klienta traktowane są jako miejsca powstania kosztów MPK.
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2018-12-19 | News
W imieniu całego zespołu AutoID życzymy w te Święta wielu chwil wytchnienia, spędzonych w rodzinnej atmosferze, a na nadchodzący Nowy Rok wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Ewakuacją oraz Rejestracji Czasu Pracy w firmie NOVAGO Sp. z o.o.

2018-12-10 | Case studies / referencje
Firma Novago zajmuje się przetwarzaniem odpadów komunalnych oraz produkcją alternatywnego paliwa RDF. Novago posiada kilka zakładów w czterech województwach.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS z modułem webowej rejestracji czasu pracy UNIS RCP.

2018-12-09 | Case studies / referencje
Firma Ferax Sp. z o.o. właściciel marki Gatta zajmuje się produkcją odzieży oraz rajstop. Posiada ponad 130 punktów sprzedaży. Łącznie zatrudnia ponad 1200 pracowników. 
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Firmie Szczęśniak Pojazdy Specjalne

2018-12-04 | Case studies / referencje
Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne jest jednym z czołowych producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia dla straży pożarnej, policji, wojska i służb cywilnych. Klient zgłosił potrzebę żeby kontrolować i ewidencjonować wszelkie wejścia i wyjścia z zakładu oraz prezentować aktualne stany osobowe. Dodatkowym wymogiem była obsługa oraz ewidencja wszystkich typów wejść tj. pracowników stałych, tymczasowych, gości oraz kierowców.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w Baltoro Games

2018-11-07 | Case studies / referencje
Firma Baltoro Games to studio developerskie założone w 2008 roku z oddziałami w Krakowie i Tarnowie, specjalizujące się w grach na urządzenia mobilne. Do tej pory Baltoro stworzył ponad 200 gier na wiele różnych platform mobilnych, takich jak Android, iOS, JavaME, MRE i BREW, dla największych marek na świecie, w tym Apple, Amazon, Google i wielu innych, dostępnych w katalogach dystrybutorów takich jak EA, Gameloft, Glu Mobile, BulkyPix i PlayWing (AMA Mobile).
Czytaj więcej >

IT Future Expo - doroczne spotkanie polskiego środowiska IT

2018-10-16 | News
IT Future Expo to doroczne spotkanie polskiego środowiska IT w całości poświęcone technologiom dla biznesu. To kluczowe wydarzenie na mapie technologicznych eventów dla chcących poznać aktualne trendy w rozwoju technologii i sprostać nadchodzącym wyzwaniom w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji.
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy dla SMYK S.A.

2018-10-08 | Case studies / referencje
Historia sieci SMYK sięga 1952 roku, kiedy to powstał popularny CeDeT - Centralny Dom Towarowy - pierwszy po wojnie dom towarowy stolicy, mieszczący się u zbiegu ulicy Kruczej i Alej Jerozolimskich w Warszawie. Ekspansja sieci SMYK rozpoczęła się w 2000 r., kiedy dom towarowy SMYK został wyłączony z Domów Towarowych Centrum. Powołano wówczas samodzielną spółkę: SMYK Sp. z o.o.
Czytaj więcej >

FineReader 14 Corporate doceniony przez Starostwo Powiatowe w Lubaniu

2018-09-26 | Case studies / referencje
ABBYY FineReader został doceniony przez Starostwo Powiatowe w Lubaniu. Dzięki instalacji programu udało się usprawnić proces przetwarzania dokumentów, z uwzględnieniem ich dalszej edycji oraz archiwizacji.
Czytaj więcej >

Konferencja ELO ECM Kongres 2018

2018-09-04 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jako partner technologiczny uczestniczy w corocznej konferencji ELO ECM Kongres 2018. ELO Digital Office oferuje od więcej niż 20 lat produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów.
Czytaj więcej >

Kompleksowe rozwiązania magazynowe - UNIS WMS a zagadnienia inwentaryzacji i spisu z natury

2018-08-08 | News
Koniec roku to w firmach, często wiele godzin poświęconych na prace związane z wykonaniem popularnego „spisu z natury”. Niezależnie od tego jaka jest specyfika branży danej firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda firma przynajmniej raz w roku powinna przeprowadzić pełna inwentaryzację - spis całości stanów magazynowych.
Czytaj więcej >

Kompleksowe rozwiązania magazynowe – UNIS WMS / Regały / Oznaczenia Magazynowe

2018-08-08 | News
Sprawnie działający magazyn dla firm logistycznych, produkcyjnych i wszystkich innych, w których zachodzą wewnętrzne i zewnętrzne procesy logistyczne obejmujące magazynowanie produktów, przepakowania, kompletacje wysyłek, to to kluczowy aspekt prowadzenia działalności. Za prawidłowa realizacje tych procesów odpowiadają trzy podstawowe elementy
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS w firmie Contimax

2018-08-06 | Case studies / referencje
Contimax S.A. jest jednym z największych producentów w Polsce produktów rybnych. W związku z przepisami BHP oraz bezpieczeństwa Klient zgłosił potrzebę kontrolowania oraz ewidencjonowania osób przebywających na terenie zakładu. Zapotrzebowanie dotyczyło wszelkich rodzajów osób tj. nie tylko pracowników stałych ale również gości, pracowników tymczasowych, kurierów, kierowców itp.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS w Classen-Pol S.A

2018-07-25 | Case studies / referencje
Classen-Pol S.A. jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Polsce i na świecie. Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech. Na rynku polskim zaistniała w 1990 roku jako firma Gorex Sp. z o.o., a od 1996 roku przekształciła się w Classen-Pol S.A. i posiada hale produkcyjne w Zwonowicach koło Rybnika, gdzie mieści się również polska centrala firmy.
Czytaj więcej >

Program ABBYY FineReader "Najlepsze oprogramowanie skanujące 2018"

2018-06-24 | News
Program ABBYY FineReader został wyróżniony tytułem "Najlepsze oprogramowanie skanujące 2018" przez portal techradar.com! TechRadar jest dziesiątym najpopularniejszym portalem technologicznym na świecie! Miesięcznie portal odwiedza 73 miliony czytelników. ABBYY FineReader jest liderem w swojej dziedzinie od wielu lat.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Fabryce Schultz Seating Poland

2018-05-22 | Case studies / referencje
Schultz Seating Poland, to jeden z wiodących podwykonawców w branży meblarskiej. Dzięki 400 pracownikom w 4 lokalizacjach firma obsługuje rynek ogólnoświatowy. Firma Schultz dotychczas nie korzystała z systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy co skutkowało brakiem kontroli nad osobami wchodzącymi na teren firmy.
Czytaj więcej >

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 - fotorelacja

2018-04-27 | News
W dniach 23-26 kwietnia 2018 r. w Poznaniu trwały MIĘDZYNARODOWE TARGI ZABEZPIECZEŃ - SECUREX 2018. Ta odbywająca się co dwa lata największa i najbardziej prestiżowa impreza branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej każdorazowo przyciąga kilkadziesiąt tysięcy gości i specjalistów elektronicznych systemów zabezpieczeń. Podczas targów wielu wystawców przedstawiło innowacyjne rozwiązania oraz nowości technologiczne z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz innych zabezpieczeń.
Czytaj więcej >

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 w Poznaniu

2018-04-20 | News
Już w poniedziałek ruszają MIĘDZYNARODOWE TARGI ZABEZPIECZEŃ SECUREX 2018 w Poznaniu. Przyjdź i odwiedź nas: PAWILON 7, STOISKO 7. Zapraszamy! Podczas Targów zaprezentujemy platformę UNIS do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie: Systemów Kontroli Dostępu Systemów Rejestracji Czasu Pracy Systemów Magazynowych Systemów Rozliczeń Produkcyjnych.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu Ewidencji Pojazdów w CTL Haldex S.A.

2018-04-03 | Case studies / referencje
Działalność CTL Haldex S.A. koncentruje się na pozyskiwaniu i technologicznym przetwarzaniu odpadów przemysłowych w celu odzysku lub wzbogacania cennych surowców. W ramach realizowanego projektu Klient złożył zapytanie na system, który w sposób automatyczny będzie rejestrował i zliczał przejazdy pojazdów poruszających się na terenie własnego zakładu produkcyjnego. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej i krótkich ustaleniach zaproponowano system UNIS z modułem UNIS Park, oparty o technologię RFID dalekiego zasięgu.
Czytaj więcej >

Życzenia Wielkanocne od AutoID Polska S.A.

2018-03-29 | News
Rejestratory czasu pracy - stop! Nadszedł długo oczekiwany czas - czas, by rozpocząć obsługę świątecznych gości i inwentaryzację naszych domowych magazynów, tak by niczego nie zabrakło zarówno w wielkanocnym koszyczku jak i na świątecznym stole. Tego Państwu życzymy - wyjątkowych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy w AXA STENMAN POLAND Sp.z o.o.

2018-03-15 | Case studies / referencje
Firma AXA STENMAN POLAND Sp. z o.o., jest wiodącym europejskim dostawca domowych i rowerowych produktów zabezpieczających oraz okuć budowlanych. Założona w 1902 roku należy do grupy Allegion, z którą AutoID Polska współpracuje już od wielu lat w zakresie dystrybucji czytników geometrii dłoni.
Czytaj więcej >

Audit Recertyfikujący 2018

2018-03-15 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska pod koniec lutego 2018 roku po raz kolejny została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001 : 2015. Jednostka prowadząca audit - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) - potwierdziła wysoki poziom jakości Systemu Zarządzania w naszej firmie w zakresie projektowania, produkcji i wdrażania oprogramowania oraz sprzedaży specjalizowanych rozwiązań informatycznych.
Czytaj więcej >

Rozszerzenie współpracy pomiędzy AutoID Polska S.A. i Eko-Okna o System Obsługi Stołówki

2018-02-05 | Case studies / referencje
O nawiązaniu współpracy z firmą Eko-Okna, czołowym producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, którego produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także w 19 krajach europejskich, pisaliśmy już jakiś czas temu https://www.autoid.pl/aktualnosci/296,system-rejestracji-czasu-pracy-i-kontroli-dostepu-w-firmie-eko-okna.
Czytaj więcej >

Informacja ABBYY na temat polityki sprzedaży i serwisu dla silników ABBYY SDK

2018-01-25 | News
Na prośbę producenta rozwiązań OCR, firmy ABBYY, przekazujemy Państwu informacje dotyczące polityki wsparcia technicznego oraz sprzedaży licencji silników ABBYY SDK wraz z licencjami uruchomieniowymi RTL.
Czytaj więcej >

Rozbudowa Systemu Rejestracji Czasu Pracy w Izbie Administracji Państwowej w Gdańsku

2018-01-24 | Case studies / referencje
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku korzysta z systemu RCP firmy AutoID już 2014 roku. Dostarczono wtedy ponad 70 terminali i czytników VIRDI wraz z oprogramowaniem dla rejestracji czasu pracy ponad 2500 pracowników w Izbie i wszystkich jej podległych urzędów skarbowych na terenie województwa pomorskiego, tj w sumie 22 lokalizacje.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS w ABM S.A.

2018-01-21 | Case studies / referencje
ABM Spółka Akcyjna to polska firmą z 25-letnią tradycją w branży wyposażenia sklepów i biur. Zapewnia kompleksową obsługę właścicielom sklepów różnych branż, supermarketów, hurtowni, magazynów i biur – od projektu, po transport, montaż i usługi serwisowe oraz produkcję mebli na indywidualne zamówienie.
Czytaj więcej >

Kompleksowe wyposażenie magazynów - UNIS WMS, regały, antresole

2018-01-05 | Nowe produkty
Aby magazyn działał prawidłowo poza systemem UNIS WMS, który pozwala na zarzadzanie całością procesów magazynowych od momentu przyjęcia towaru na magazyn, aż do momentu wydania go na zewnątrz, niezbędna jest odpowiednia organizacja samej przestrzeni na magazynie i wyposażenie go w odpowiedni system regałów.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Ewidencji Pojazdów CarID w Finco Stal Serwis

2018-01-05 | Case studies / referencje
Klient zgłosił potrzebę kontroli pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu firmy. AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło System Kontroli Dostępu i Ewidencji Pojazdów opierający się na odczycie tablic rejestracyjnych z możliwością ręcznego otwierania szlabanu.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system do kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w Orsa Moto

2018-01-02 | Case studies / referencje
Orsa-Moto Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów w Polsce włóknin igłowanych, włóknin impregnowanych oraz dywaników kształtowych dla przemysłu samochodowego. Klient zgłosił potrzebę żeby kontrolować, kto wchodzi na teren zakładu i rejestrować czas pracy pracowników.
Czytaj więcej >

System Identyfikacji Kibica

2017-10-20 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wykonała dla jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce system którego zadaniem jest usprawnienie kontroli osób wchodzących za stadion. Głównym celem było: wyeliminowanie możliwości posługiwania się fałszywymi dokumentami, wyeliminowanie wejść na stadion osób z zakazami stadionowymi, zmniejszenie czasu potrzebnego na weryfikacji danych Kibica, posiadanie pełnej informacji o wejściach, wyjściach oraz stanach osobowych na terenie stadionu.
Czytaj więcej >

AutoID w gronie dostawców rozwiązań dla Uniwersytetu Warszawskiego

2017-09-27 | News
Dołączyliśmy do elitarnego grona dostawców rozwiązań dla Uniwersytetu Warszawskiego - więcej Pracownicy uczelni podjęli decyzję o skorzystaniu z rozwiązania ABBYY FineReader dla potrzeb rozpoznawania dokumentów. Szczególnie przydatna okazała się funkcja Hot-Folder pozwalająca na zautomatyzowanie procesu przetwarzania dokumentów.
Czytaj więcej >

2017 VIRDI Partner Conference - fotorelacja

2017-09-25 | News
2017 VIRDI Partner Conference coroczna konferencja zrzeszającej Partnerów Handlowych koreańskiego producenta urządzeń z zakresu bezpieczeństwa zakończona sukcesem! W tym roku to nasza firma była organizatorem konferencji, a jej uczestników gościł TURÓWKA HOTEL & SPA położony tuż obok zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce.
Czytaj więcej >

2017 VIRDI Partner Conference

2017-09-05 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jest współorganizatorem 2017 VIRDI Partner Conference, corocznej konferencji zrzeszającej Partnerów Handlowych koreańskiego producenta urządzeń z zakresu bezpieczeństwa. W tym roku to Kraków ma zaszczyt gościć uczestników konferencji. Spotkanie, w którym udział wezmą specjaliści z branży bezpieczeństwa ze wszystkich kontynentów świata, odbędzie się dniach 17-19 września 2017.  Tematem przewodnim będą rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia służące do identyfikacji osób.
Czytaj więcej >

Konferencja ELO ECM Kongres 2017

2017-09-04 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jako partner technologiczny uczestniczy w corocznej konferencji ELO ECM Kongres 2017. ELO Digital Office oferuje od więcej niż 20 lat produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów.
Czytaj więcej >

Kolejne Obiekty Budowy Mota-Engil objęte Systemem Kontroli Dostępu oraz Ewidencji Osób

2017-08-23 | Case studies / referencje
Mota-Engil Central Europe ma w swoim dorobku budowę setek kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych. Działając na polskim rynku jako generalny wykonawca największych kontraktów budowlanych, Mota-Engil Central Europe zatrudnia ponad 1500 osób i współpracuje z dziesiątkami lokalnych przedsiębiorstw. AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu oraz Ewidencji Osób na kolejnych dwóch placach budowy w Warszawie oraz w Łodzi. W ramach wdrożenia dostarczono i uruchomiono System składający się z:
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Rejestracji Czasu Pracy oraz Rozliczania Kosztów Produkcji w polskim oddziale Cabinplant

2017-06-22 | Case studies / referencje
Cabinplant jest światowym dostawcą dostosowanych do potrzeb rozwiązań przetwarzania, ważenia oraz pakowania produktów dla branży spożywczej. Główna siedziba znajduje się w Danii w mieście Haarby gdzie pracuje ponad 300 osób. Firma posiada 5 oddziałów w Danii, Polsce, Niemczech, Hiszpanii i USA. Cabinplant zwrócił się z zapotrzebowaniem na system który umożliwiał by nie tylko standardową rejestrację czasu pracowników ale rozbicie całości czasu pracy na MPK co w tym przypadku oznaczało precyzyjne podzielenie sumarycznego czasu pracy względem projektów które firma wykonuję oraz czynności jakie są wykonywane w ramach tych projektów.
Czytaj więcej >

AutoID Polska SA na Synergy Days 2017

2017-06-20 | News
AutoID Polska SA we współpracy z Synergy Poland Sp. z o.o. uczestniczy w wydarzeniu Syngergy Days 2017 w Chorzowie - 20.06.2017 oraz Wrocławiu 22.06.2017.
Czytaj więcej >

AutoID na Belgian Contact Days - Security & Safety

2017-06-20 | News
W dniach 15-16.06.2017 na zaproszenie agencji Awex (Wallonia Foreing Trade and Investment Agency) AutoID Polska SA brała udział w spotkaniach biznesowych Belgian Contact Days - Security & Safety. Imreza odbyła się w malowniczym belgijskim miasteczku Mons zlokalizowanym ok. 60 km od stolicy Unii Europejskiej - Brukseli.
Czytaj więcej >

Targi Fit-Expo 2017, GymManager

2017-05-30 | News
Nasz Partner firma Shartpec producent oprogramowania GymManager służącego do zarządzania m.in. klubami fitness, siłowniami, basenami, salami treningowych był uczestnikiem Targów Fitness FIT EXPO w Poznaniu. Biometryczne terminale VIRDI są zintegrowane z systemem GymManager oraz Kioskami Samoobsługowymi. Nasze terminale biometryczne zwiększają kontrolę rejestrowania obecności klientów w klubie. Na Kiosku Samoobsługowym Klient może samodzielnie dokonać rejestracji linii papilarnych, wybrać i zakupić karnet, czy też zarządzać swoimi płatnościami.
Czytaj więcej >

Nowy Wymiar Systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2017-04-20 | Nowe produkty
Z przyjemnością prezentujemy nowe produkty z rodziny VIRDI. Proponowane urządzenia to nie tylko nowoczesny wygląd i łatwość użytkowania. To także bezpieczeństwo Waszych Klientów i oszczędności związane z kompleksową obsługą systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy.
Czytaj więcej >

Życzenia Wielkanocne od AutoID Polska S.A.

2017-04-13 | News
Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy,a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.życzy Zespół AutoID
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Ewidencji Osób i Pojazdów UNIS w Grupie Paradyż

2017-04-04 | Case studies / referencje
Marka Paradyż to ponad 27 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Jest to Firma z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata. Produkcja w Grupie Paradyż odbywa się w 5 nowoczesnych zakładach produkcyjnych, w Wielkiej Woli koło Paradyża, w Opocznie i w trzech zakładach w Tomaszowie Mazowieckim. Wszystkie pięć zakładów produkcyjnych Grupy Paradyż zlokalizowane są w obrębie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tomaszowie Mazowieckim. Każdy zakład ma swoją specjalizację. Łączne zatrudnienie wynosi ok. 1 700 osób.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu w firmie Holzexport Sp. z o.o.

2017-03-08 | Case studies / referencje
Firma Holzexport powstała w 1992 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i przez ponad 20 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży produkcji parkietów dwuwarstwowych w Polsce. Wraz z ciągłym rozwojem firmy oraz zwiększeniem zatrudnienia pojawiło się u Klienta zapotrzebowanie na system do rejestracji czasu pracy pracowników, który będzie umożliwiał:
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w Bona-Agra

2017-01-18 | Case studies / referencje
Bona-Agra to firma, której historia sięga 1990 r., będąca producentem wyrobów typu food convenience oraz paczkowanych, ciętych i mytych warzyw i owoców czy surówek ze zdrowymi sosami. Bona-Agra zaopatruje w swoje produkty sieci restauracji, hoteli oraz firm cateringowych.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w Alwernia S.A.

2017-01-05 | Case studies / referencje
"Alwernia" SA jest liczącą się na rynku europejskim firmą, produkującą związki chemiczne dla odbiorców polskich i zagranicznych różnych branż gospodarki. Klient dotychczas korzystał z systemu rejestracji czasu pracy, który był już przestarzały i nie spełniał aktualnych wymagań. Stąd pojawiła się potrzeba wymiany na nowe rozwiązanie oparte o karty zbliżeniowe. Dodatkowo Klient planował System Kontroli Dostępu, który pozwalałby na użycie tych samych kart przez pracowników zarówno do rejestracji czasu pracy jak i do otwierania drzwi oraz byłby oparty na jednej bazie danych, co nie wymagałoby wykonywania dodatkowych czasochłonnych i kosztownych integracji oraz ułatwiłoby zarządzanie administratorom. Po dokładnej analizie wybrano system firmy AutoID Polska S.A.
Czytaj więcej >

Kolejne wdrożenie Systemu Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w branży automotive

2017-01-03 | Case studies / referencje
Tym razem systemem KD RCP zostało objętych blisko 2,5tyś pracowników podkarpackiego producenta części gumowych dla wiodących firm motoryzacyjnych. Klient ze względu na pracę pracowników w kilku halach na rozległym terenie zgłosił potrzebę rejestracji rozpoczęcia i zakończenia czasu pracy na każdej z hal. W związku z tym zainstalowano 20 szt. terminali AC2100 w biurowcu i na halach produkcyjnych.
Czytaj więcej >

CASE STUDY - OGÓLNOPOLSKA SIEĆ APTEK

2016-12-28 | Case studies / referencje
Opis klienta: Klientem jest ogólnopolska sieć Aptek. Jest to firma, która posiada ponad 140 aptek w całej Polsce i zatrudnia około 1400 pracowników. Centrala firmy i Dział Kadr znajduje się w jednej miejscowości. Sieć Aptek istnieje od kilku lat i sukcesywnie są otwierane nowe lokalizacje. Problemy zgłaszane przez klienta:
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2016-12-22 | News
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów życzy: Zespół AutoID Polska S.A.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy i Rozliczania Produkcji w Energomontaż-Północ Gdynia S.A.

2016-11-08 | Case studies / referencje
Energomontaż-Północ Gdynia S.A. jest wiodącym polskim producentem wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego. Spółka realizuje również przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy. Klient dotychczas korzystał z systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który był już przestarzały i nie spełniał aktualnych wymagań. Stąd pojawiła się potrzeba wymiany na nowe rozwiązanie oparte o karty zbliżeniowe. Dodatkowo Klient planował System Rozliczania Zleceń Produkcyjnych, który pozwalałby dokładnie raportować czas pracy związany nie tylko z przebywaniem na terenie zakładu ale z rzeczywistym czasem pracy pracowników na danych zleceniach.
Czytaj więcej >

Grupa OKECHAMP S.A. - Zintegrowany System Ewidencji Osób i Pojazdów UNIS.

2016-10-22 | Case studies / referencje
OKECHAMP S.A. - liczący się producent i dostawca pieczarek przetworzonych oraz właściciel marki OLE! jest obecny na rynku  od 1992 roku. Firma Okechamp zgłosiła zapotrzebowanie na system który zarządzał będzie Kontrolą Dostępu i Rejestracją Czasu Pracy a jednocześnie obsłuży pełną Ewidencję Pojazdów. AutoID zaprojektowała a następnie wdrożyła System obejmujący następujące obszary:
Czytaj więcej >

W imieniu naszego partnera ELO Digital Office, serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie ELO ECM 2016 (2)

2016-09-20 | News
Sprawdzony i bezpieczny system do Zarządzania Dokumentami, Archiwizowania i Obiegu Dokumentów. Zarządzanie Dokumentami: Wszystkie dokumenty w jednym miejscu Zawsze szybki dostęp według uprawnień Wersjonowanie dokumentów Równoległy dostęp do dokumentów Archiwizowanie: Dokumenty, maile, faktury, zdjęcia, rysunki,.... Likwidacja niepotrzebnych kopii Redukcja kosztów archiwizowania Elektroniczny obieg dokumetów: W każdej chwili wiadomo u kogo jest który dokument
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Ewidencji Osób UNIS w Przedsiębiorstwie Mota Engil Central Europe

2016-08-29 | Case studies / referencje
Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku. Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana czerpiąca z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.
Czytaj więcej >

Nordzucker Polska S.A. - Kontrola losowa pracowników

2016-08-15 | Case studies / referencje
Norduzcker Polska zgłosił zapotrzebowanie na rozbudowę systemu o kontrolę pracowników. Kontrole głównie mają mieć na celu działanie prewencyjne oraz zapobiegać kradzieży i pracy pod wpływem alkoholu. Po wstępnej analizie połączonej z wizją lokalną stwierdzono, że aby osiągnąć zamierzone efekty nie ma potrzeby dokładania kolejnych urządzeń typu losomat tylko funkcjonalność ta będzie realizowana poprzez terminale Virdi AC6000 które Klient już posiada do celów Rejestracji Czasu Pracy.
Czytaj więcej >

GRUPA FOLIAREX - Zintegrowany System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2016-07-20 | Case studies / referencje
Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew oraz Wigolen - jest wszechstronność i szerokość asortymentu. Dzięki rozbudowanej strukturze i specjalizacji poszczególnych zakładów, oferujemy Państwu również atrakcyjne jakościowo i cenowo folie budowlane, ogrodnicze, do oczek wodnych, kiszonkarskie, agrotkaniny i agrowłókniny.
Czytaj więcej >

Zmiany w usłudze ABBYY SMUA

2016-07-06 | News
Szanowni Państwo Na prośbę firmy ABBYY, producenta rozwiązań SDK, przesyłamy informację o wchodzących w życie od 01 lipca 2016, zmianach w usłudze ABBYY SMUA. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.
Czytaj więcej >

Konferencja AutoID dla Partnerów 2016

2016-06-06 | News
W dniach 19-20.05.2016 odbyła się kolejna konferencja dla Partnerów AutoID Polska z zakresu Systemów Zabezpieczeń. W tym roku spotkaliśmy się z najaktywniejszymi kontrahentami na torze gokartingowym w Krakowie. Rywalizacja na torze Gokarting Center (www.gokarting.com.pl) w Krakowie trwała ponad trzy godziny. W trakcie testowych jazd każdy uczestnik miał okazję przetestować swojego bolida i przystosować się do warunków panujących na torze. Już w pierwszych jazdach można było zaobserwować kto po raz pierwszy zasiadł za sterami bolida, a kto jest stałym użytkownikiem gokartów.
Czytaj więcej >

II Edycja spotkań dotyczących produktów ABBYY SDK

2016-06-01 | News
AutoID Polska SA  zaprasza na: II edycję spotkań dotyczących produktów ABBYY SDK Silniki ABBYY w Praktyce Wykorzystanie Kodu w Projektach oraz Finansowanie ze środków UE Spotkanie prowadzone będzie w formie wykładów oraz warsztatów.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na konferencji Automotive

2016-05-30 | News
W dniach 10-11 maja 2016 we Wrocławiu odbyła się konferencja naukowo-techniczna AUTOMOTIVE, czyli branżowe forum dyskusyjne poświęcone tematom adaptacji najnowszych rozwiązań, a także diagnostyce i monitoringowi linii produkcyjnych w branży Automotive. Celem drugiej edycji wydarzenia jest wymiana doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk.
Czytaj więcej >

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń - Securex 2016

2016-05-09 | News
W dniach 25-28.04.2016 w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń - Securex 2016. Ta prestiżowa impreza odbywająca się co dwa lata przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki ogromnej liczbie publikacji w mediach ogólnopolskich, lokalnych i branżowych, spora część zainteresowanych osób mogła usłyszeć i zobaczyć co dzieje się na tym wyjątkowym wydarzeniu branżowym.
Czytaj więcej >

Nova Trading S.A. - Zintegrowany System Rejestracji Czasu Pracy z obsługą Pracowników terenowych

2016-04-13 | Case studies / referencje
Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium. Nova Trading to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie - Securex 2016

2016-04-13 | News
AutoID Polska S.A. zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie - Securex 2016. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: Pawilon 7, Stoisko 36 W trakcie targów zaprezentujemy najnowsze rozwiązania VIRDI - mobilny system identyfikacji użytkowników VTerminal oraz pokażemy premierowo terminal AC 2200 z obsługą klucza "Imkey" za pomocą technologii bluetooth.
Czytaj więcej >

Film Opisujący działanie usługi Hot-folder w programie FineReader Corporate

2016-03-24 | News
ABBYY FineReader 12 Corporate dla małych, średnich firm, korporacji, urzędów i instytucji mienia publicznego  Podstawowe zalety programu to:  zamiana zeskanowanych dokumentów drukowanych, cyfrowych zdjęć i pliki PDF na postać edytowalną.  tworzenie i planowanie zadań dzięki usłudze Hot-Folder  pobieranie dokumentów do przekształcania z serwera ftp oraz dowolnego miejsca dysku sieciowego  współdzielenie zadań w grupie 
Czytaj więcej >

AutoID sponsorem konferencji "Inteligenta Fabryka - pełna automatyzacja przemysłu"

2016-03-10 | News
W dniu 10.03.2016 AutoID Polska SA we współpracy z Partnerem - firmą Synergy Poland weźmie udział w konferencji "Inteligenta Fabryka - pełna automatyzacja przemysłu. Spotkanie odbędzie się w niedawno otwartym hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport. W spotkaniu swój udział potwierdziło ok 100 przedstawicieli polskich firm produkcyjnychchcących poznać techniki informatyczne wspierające procesy biznesowe w organizacji.
Czytaj więcej >

WIŚNIOWSKI - System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2016-02-10 | Case studies / referencje
Firma Wiśniowski zlokalizowana pod Nowym Sączem zajmuje się produkcją bram, stolarki oraz ogrodzeń. Firma zgłosiła problem z brakiem centralnego systemu do zarządzania czasem pracy oraz dostępem pracowników na teren zakładów. Po wstępnej analizie AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło system Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w oparciu o czytniki Virdi AC2100. Czytniki te pełnią rolę rejestratorów czasu pracy oraz w miejscach które objęte są szczególną ochroną jak np. serwerownia służą jako kontrola dostępu do pomieszczeń wraz z rejestracją wejść i wyjść. Dzięki zastosowaniu biometrii z detekcją żywej tkanki system daje 100% pewności że właściwa osoba wchodzi do środka a nie ktoś kto pożyczył lub ukradł kartę.
Czytaj więcej >

Nie obawiaj się niezapowiedzianej kontroli

2016-02-08 | News
Po decyzji szefowej Państwowej Inspekcji Pracy inspektorzy będą mogli przeprowadzać kontrole w firmach bez wcześniejszej zapowiedzi. Do tej pory inspektorzy wchodzący do firmy na kontrolę musieli informować przedsiębiorcę o zamiarze jej wszczęcia z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Teraz pracodawca w zasadzie może się spodziewać kontroli w każdej chwili i powinien być na nią zawsze przygotowany.
Czytaj więcej >

Konferencja Virdi Partners Dubai 2016

2016-01-20 | News
W Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyła się kolejna konferencja z udziałem AutoID oraz 80 światowych partnerów Virdi. Przedstawiciele wszystkich kontynentów przybyli do Dubaju w celu wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat kierunku rozwoju Systemów Automatycznej Identyfikacji. Producent przedstawił również nową gamę urządzeń, która wkrótce zostanie uwzględniona w portfolio AutoID.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy w 6 lokalizacjach Oddziału ZUS w Biłgoraju.

2016-01-09 | Case studies / referencje
W związku z unowocześnianiem procesów zachodzących w jednostkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział ZUS w Biłgoraju zgłosił zapotrzebowanie na kompleksowy system, który będzie m.in. w pełni obliczał czas pracy pracowników zarówno oddziału jak i podległych inspektoratów, wykazywał spóźnienia, rejestrował wyjścia służbowe oraz generował raporty dla pracowników i grup pracowników.
Czytaj więcej >

Cofely Services Sp. z o.o. - System kontroli dostępu i ewidencji pojazdów RFiD

2015-12-29 | Case studies / referencje
CofelyServices Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji usług zarządzania i utrzymania technicznego obiektów o różnym stopniu skomplikowania i nowoczesności. Firma zgłosiła do AutoID Polska S.A. następujące problemy:
Czytaj więcej >

Stocznia Poltramp Yard S.A. Świnoujście - Zintegrowany System ewidencji osób i pojazdów

2015-12-15 | Case studies / referencje
Stocznia zgłosiła zapotrzebowanie na system który zarządzał będzie ruchem osobowym oraz pojazdów na terenie zakładu. AutoID zaprojektowała a następnie wdrożyła System obejmujący następujące obszary:
Czytaj więcej >

System obrotu ekologicznymi, identyfikowalnymi paletami

2015-12-09 | News
Nasz partner, All Green Pallets, w doborowym towarzystwie w dniach 18-19 listopada zaprezentował system obrotu ekologicznymi, identyfikowalnymi paletami na konferencji Warehouse Management. Dzięki robotowi Versa Box, nikt nie mógł mieć wątpliwości, że "to działa". Stworzone ad hoc "konsorcjum" producenta palet, operatora poolu i operatora robotów zadziałało bez zgrzytów. Autentyczna i niewymuszona synergia!
Czytaj więcej >

Fabryka Mebli Benix - System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2015-12-08 | Case studies / referencje
W fabryce mebli pod Baranowem AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło system Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w oparciu o czytniki Virdi VS R20, kontrolery MPC 040 oraz Bramki obrotowe(kołowroty).
Czytaj więcej >

Oknoplast Kraków - Kontrola trzeźwości pracowników.

2015-12-01 | Case studies / referencje
AutoID rozbudowało istniejący już u Klienta system Kontroli Dostępu o kontrolę trzeźwości. Każdy pracownik chcąc wejść na teraz zakładu musi przejść pozytywnie kontrolę alkoholową. Do istniejących już bramek obrotowych(kołowrotów) dodaliśmy alkomaty bezdotykowe które to zintegrowane zostały z elektroniką branki.
Czytaj więcej >

Oknoplast Kraków - System rozliczania czasu pracy względem zleceń produkcyjnych.

2015-11-25 | Case studies / referencje
Założeniem system jest uzyskanie precyzyjnej informacji o koszcie pracy związanym z wytworzeniem danego wyrobu. Każda linia produkcyjna wyposażona jest w dwa czytniki zbliżeniowe Virdi VS R20 oraz kontroler zarządzający Virdi MPC 040. Pracownik rozpoczynając pracę na danej lini produkcyjnej(zleceniu) odbija kartę rejestrując początek pracy a w gdy zakończy pracę na tej linii(zleceniu) rejestruje ten fakt również poprzez odbicie karty.
Czytaj więcej >

Konferencja "Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture"

2015-11-02 | News
W dniach 21-22 października AutoID Polska S.A. oraz ABBYY były gospodarzami Konferencji "Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture" Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem za co bardzo Państwu dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas spotkaniach.
Czytaj więcej >

Kontrola Dostępu oparta o system Kontroli Losowej jako narzędzie zwalczania kradzieży w zakładach pracy

2015-10-23 | Blog
W wielu zakładach produkcyjnych nieuczciwi pracownicy mają pokusę przywłaszczenia materiałów, szczególnie tych posiadających większą wartość materialną, np. miedź, srebro, złoto. W zakładach tych z reguły stosowane są środki ochrony przed kradzieżą i odpowiednie procedury kontroli, jednak aby wzmocnić skuteczność systemu antykradzieżowego można zastosować dodatkową kontrolę losową pracowników opuszczających zakład pracy.
Czytaj więcej >

Rejestracja czasu pracy w firmach budowlanych

2015-10-19 | Blog
Problem ewidencjonowania pracowników i współpracowników w firmach budowlanych należy do niezwykle popularnych. Sytuacja ta ma miejsce przynajmniej z dwóch powodów. Jednym jest zwyczajowe oddalenie placu budowy od siedziby firmy, innym, częsta rotacja pracowników. Jak poradzić sobie z taką sytuacją? Z pomocą przychodzi system mobilnych terminali RCP, umożliwiający autoryzację osób w sposób zdalny. System mobilnych terminali składa się terminali AC-2100. Te wyposażone są w akumulator pozwalający na pracę przez kilka godzin bez zasilania zewnętrznego, modem GSM umożliwiający  zdalną transmisję danych przy użyciu sieci komórkowej oraz serwer z programem UNIS zbierający dane z terminali mobilnych, zainstalowany np. w siedzibie firmy.
Czytaj więcej >

Projekt koncepcyjny instalacji Systemu Kontroli Dostępu w galerii handlowej

2015-10-12 | Blog
Instalacja Systemu Kontroli Dostępu w galerii handlowej ma na celu niedopuszczenie osób nieupoważnionych do wejścia w obszary przeznaczone dla pracowników galerii, obsługi technicznej oraz ochrony. Jak wygląda taki System - z czego się składa i jak funkcjonuje? Plan użytkowania obiektu Dla osób odwiedzających Galerię Handlową, ruch będzie odbywać się poprzez główne wejścia do galerii. Z parkingu będzie można wchodzić natomiast z poziomu ruchomych schodów oraz ogólnodostępnych wind. Personel będzie miał dostęp do obiektu dzięki dedykowanym wejściom dla pracowników. Po wyjściu z szatni, personel, aby udać się do miejsca zatrudnienia, wykorzystywać będzie, w zależności od miejsca pracy, jedną z klatek schodowych lub wind. Na klatkach schodowych założone zostaną kontrole dostępu systemu VIRDI, które będą służyć na potrzeby ewakuacji, a także będą zwalniane z poziomu przycisku awaryjnego lub poprzez system SSP. Dodatkowo, istnieje możliwość ochrony obwodowej drzwi wejściowych oraz pomieszczeń technicznych poprzez czujniki magnetyczne. Do każdego kontrolera można podłączyć niezależnie 8 kontaktronów.
Czytaj więcej >

System ochrony elektrociepłowni

2015-10-05 | Blog
Elektrociepłownia jest zakładem, w którym proces spalania w kotłach energetycznych doprowadza do przemiany energii chemicznej paliwa w ciepło. Zostaje ono przekazane wodzie i parze wodnej, a następnie przemienia się w turbinach na energię kinetyczną. Przemiana energii kinetycznej w elektryczną zachodzi w sprzężonych z nimi generatorach, a wytworzona w ten sposób energia jest przesyłana liniami elektroenergetycznymi do sieci. Para wodna po częściowym rozprężaniu i ochłodzeniu w turbinach zostaje wykorzystana jako para technologiczna przez odbiorców albo służy do podgrzewania wody sieciowej.
Czytaj więcej >

Automatyzacja procesów identyfikacji produktów

2015-10-01 | Blog
Szybka i łatwa identyfikacja produktów to problem, z którym spotyka się mnóstwo firm produkcyjnych. Pojedyncze, wzrokowe rozpoznanie każdej pozycji, szczególnie różniących się niewielkimi detalami, jest nie tylko mozolne, ale może okazać się również nieskuteczne. W takich sytuacjach warto skorzystać z systemu automatycznej identyfikacji produktów opartego na etykietach RFID, który Państwu proponujemy.
Czytaj więcej >

Szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID Polska S.A.

2015-09-29 | News
W dniach 24-25 września odbyło się kolejne szkolenie specjalistów z branży bezpieczeństwa i zaawansowanych systemów kontroli dostępu. Przez 2 dni uczestnicy zapoznawali się z zasadami projektowania instalacji oraz bogatą ofertą urządzeń do biometrycznej i zbliżeniowej kontroli dostępu marki VIRDI, ćwiczyli także praktyczną stronę konfiguracji, podłączania i uruchamiania urządzeń jak również instalację oprogramowania i rozwiązywanie typowych problemów z jakimi można się spotkać w codziennym użytkowaniu systemu.
Czytaj więcej >

Bezpłatna Konferencja AutoID Polska S.A & ABBYY - Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture

2015-09-24 | News
Już dziś zapraszamy do udziału w październikowym wydarzeniu jakim jest Bezpłatna Konferencja organizowana wspólnie przez AutoID Polska S.A. oraz ABBYY.
Czytaj więcej >

United Nations Department Safety and Security Zimbabwe - System ewidencji osób i pojazdów UNIS

2015-09-16 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Ewidencji Osób i Pojazdów siedzibie UNDSS w Harare - Zimbabwe. Departament Bezpieczeństwa i Ochrony UNDSS jest międzynarodową organizacją  odpowiedzialną za zapewnienie przywództwa, wsparcie operacyjne i nadzór nad systemem zarządzania bezpieczeństwem , zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla pracowników i osób przebywających w krajach opanowanych przez wojnę lub w trakcie stabilizacji , jak również wspiera wspiera działania operacyjne przy wprowadzaniu programów bezpieczeństwa przez Organizację Narodów Zjednoczonych ONZ.
Czytaj więcej >

System bramek obrotowych - Termy Maltańskie Poznań

2015-09-03 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Bramek Obrotowych w obiekcie Term Maltańskich w Poznaniu. Termy Maltańskie Poznań to najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody termalne, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego, w samym centrum Poznania. Na obszarze 6 ha znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2. 14 pomieszczeń na 1000 m2 tworzy Świat Saun. Profesjonalne SPA 1306 z 17 gabinetami o powierzchni 750 m2 to najlepiej wyposażone spa w Polsce.
Czytaj więcej >

ABBYY FineReader - działanie

2015-09-01 | News
ABBYY FineReader 12 umożliwia łatwe konwertowanie dokumentów papierowych, plików PDF oraz zdjęć cyfrowych do postaci edytowalnych plików w wybranym przez ciebie formacie.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w dystrybucji AutoID: ScanMarker - urządzenie do selektywnego pobierania, tłumaczenia i czytania tekstu

2015-08-06 | Nowe produkty
ScanMarker to kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu skaner ręczny działający jak podkreślacz. Jednym przeciągnięciem: przekształca dokument na formę edytowalną i przenosi go do komputera, może przetłumaczyć tekst na 40 języków, przekształcić go w mowę czy zapisać jako obraz pismo odręczne oraz wzory. Technologia polecana szczególnie specjalistom, uczniom i studentom, oraz wszystkim, którzy cenią sobie komfort, szybkość i rzetelność wykonywanej pracy.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w ofercie AutoID: Vterminal - rejestracja czasu pracy dla pracowników terenowych

2015-07-22 | Nowe produkty
Rozwiązanie Vterminal przeznaczone jest dla firm, które posiadają pracowników pracujących w terenie jak: budowlańcy, kierowcy czy też przedstawiciele handlowi. Aby skorzystać z pełni funkcjonalnego systemu Rejestracji Czasu Pracy wystarczy posiadać jedynie smartphona lub tablet. Dzięki oprogramowaniu Vterminal nasze urządzenie mobilne staje się rejestratorem czasu pracy i pozwala Pracownikowi rejestrować różnego rodzaju zdarzenia umożliwiające tworzenie zaawansowanych raportów czasu pracy.
Czytaj więcej >

Finał Konkursu na Staż

2015-06-11 | News
Zakończyliśmy konkurs na staż w AutoID Polska S.A.I edycja konkursu cieszyła się dużą popularnością. Dziękujemy Wam za wszystkie otrzymane prace! Bardzo cieszy nas ich wysoki poziom.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. jest jednym z prelegentów "ELO ECM Kongres 2015"

2015-05-05 | News
„Biznes bez granic dzięki najlepszemu ECM od ELO” na którym prezentowane będąciekawe wykłady ekspertów w dziedzinie ECM. Oprócz prezentacji na aktualne tematy, gwarantowana jest miła atmosfera i możliwość  kontaktu z ekspertami i certyfikowanymi partnerami.
Czytaj więcej >

Szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID Polska S.A.

2015-04-20 | News
W dniach 08-10.04.2015 r. w siedzibie AutoID Polska S.A. odbyły się szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID. Zajęcia trwały trzy dni z czego: dzień pierwszy to szkolenie handlowe pt. "Kompetencje sprzedażowe", zagadnienia obejmowały: 10 najważniejszych problemów Klienta. Jak dobrać sprzęt i oprogramowanie żeby rozwiązać problemy Klienta. W jaki sposób zaprezentować kompetencje firmy na spotkaniu. dzień drugi i trzeci to warsztaty techniczne pt: "Kompetencje techniczne", zagadnienia obejmowały: Urządzenia Virdi Moduły oprogramowania Unis.
Czytaj więcej >

Konkurs na staż w AutoID Polska S.A.!

2015-04-15 | News
Ogłaszamy konkurs na staż w AutoID Polska S.A.! Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu AutoID Polska S.A. i uważasz, że masz odpowiednie kwalifikacje, weź udział w naszym konkursie na staż. Konkurs polega na stworzeniu odpowiedzi pisemnej na jeden z dwóch tematów. Jeśli chciałbyś dostać się do działu technicznego, napisz pracę na temat: "Twoja wizja wykorzystania technologii RFID w przemyśle.”, jeśli jednak czujesz, że Twoje miejsce jest w dziale handlowym, udowodnij to przygotowując pracę na temat: „Dlaczego przedsiębiorstwa powinny zaopatrzyć się w technologię RFID?”.
Czytaj więcej >

Automatyzacja procesów biznesowych w firmie transportowej

2015-04-06 | Blog
Jednym ze zleceń realizowanych przez naszą firmę w ostatnim czasie, było opracowanie systemu do rozliczania pracy osób zajmujących się zliczaniem towaru na pojazdach dostawczych. Rozwiązanie miało na celu rozliczenie działu zajmującego się dystrybucją paczek papierosów do klientów detalicznych, takich jak sklepy czy kioski. Klient wymagał wykonania raportów dotyczących informacji o czasach oczekiwania i zliczania poszczególnych pojazdów, znajdujących się na bazie przeładunkowej.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na Targach Budma 2015

2015-03-18 | News
W dniach 10-13.03.2015 wzięliśmy udział w targach Budma 2015. Nasze stoisko w pawilonie IV cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających jak innych wystawców. Główna atrakcją była makieta prezentująca nasze możliwości w zakresie zarządzania ruchem samochodowym w obszarze zakładu/fabryki. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem.
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2015

2015-03-18 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska po raz kolejny została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2009. Jednostka prowadząca audit - TÜV Nord Polska Sp. z o.o. (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom Jakości Zarządzania w Naszej Firmie. Certyfikacja Systemu odbyła się po raz pierwszy w AutoID Polska w 2009 roku. W lutym bieżącego roku System został ponownie pomyślnie recertyfikowany na okres kolejnych trzech lat. Otrzymanie tego certyfikatu nie jest zakończeniem procesu utrzymania jakości, ale dopiero jego początkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka Jakość Zarządzania, przekładała się wprost na jakość usług świadczonych przez naszą firmę.
Czytaj więcej >

I Konferencja Partnerska AutoID Polska S.A.

2015-03-06 | News
W dniach 26-27.02.2015 gościliśmy naszych partnerów na pierwszej Konferencji Partnerskiej w hotelu Mercure Dosłońce. W spotkaniu udział wzięło 80 osób reprezentujących ponad 40 naszych firm partnerskich oraz zarząd firmy Virdi z Korei Południowej. Spotkanie zaowocowało nowymi pomysłami na poszerzenie i zacieśnienie współpracy.
Czytaj więcej >

GE Power Controls - System rozliczania czasu pracy na zleceniach produkcyjnych

2015-03-02 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy Pracowników pracujących na poszczególnych zleceniach produkcyjnych. GE oferuje wyjątkową różnorodność światowej klasy technologii stosowanych w takich dziedzinach jak: energetyka, transport, medycyna, systemy zabezpieczeń i uzdatnianie wody. Szeroki wachlarz produktów połączony jest z przemysłowymi i konsumenckimi usługami finansowymi.
Czytaj więcej >

Wygodne i efektywne działanie stołówki pracowniczej

2015-01-05 | Blog
Automatyzacja funkcjonowania stołówki pracowniczej to jeden ze sposobów na zwiększenie efektywności pracy personelu oraz poprawienie zadowolenia wśród pracowników dzięki prostej i przejrzystej obsłudze. Kluczem do sukcesu jest tutaj system UNIS będący podstawą proponowanego Systemu Rozliczeń Posiłków.
Czytaj więcej >

Testy laboratoryjne działania sensora detekcji żywej tkanki

2014-12-23 | Blog
Film pokazuje testy laboratoryjne działania sensora detekcji żywej tkanki. Widzimy, jak sensor biometryczny zachowuje się przed włączeniem i po włączeniu detekcji. Przed włączeniem detekcji czytnik da się łatwo oszukać repliką wykonaną z gumy, silikonu, kauczuku czy nawet ksera. Po włączeniu detekcji nie jest to możliwe, ponieważ czytnik jest w stanie rozpoznać, czy jest to replika, czy żywa tkanka ludzka.
Czytaj więcej >

Nowość! Inteligentne Oświetlenie sterowane smartfonem

2014-12-16 | Nowe produkty
Żarówka Smart LED to: pełna paleta barw dostępna przez jedno kliknięcie długość życia przy ciągłym działaniu więcej niż 5 lat do 10 razy mniejsze zużycie energii w stosunku do tradycyjnego oświetlenia kilkadziesiąt funkcji powalających na zmianę koloru, temperatury, jasności, tryb sen, czytanie , relaks, budzik, zarządzanie grupami i wiele innych. gwarancja 3 lata
Czytaj więcej >

Szlachetna Paczka 2014

2014-11-28 | News
Już po raz czwarty firma AutoID Polska S.A.  dołączyła do projektu  SZLACHETNEJ PACZKI, który niesie radość i nadzieję najbardziej potrzebującym. Tegoroczne hasło ogólnopolskiej akcji brzmi: Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego. Poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl wybraliśmy jedną z potrzebujących rodzin. Sytuacja życiowa rodzin biorących udział w tym programie pomocy jest bardzo trudna - lecz każda z nich ma inne potrzeby. W tym roku, dzięki ogromowi pracy wolontariuszy, projekt Szlachetna Paczka zaczyna się wcześniej, co sprawia, że mamy więcej czasu na przygotowanie całej akcji - mogliśmy poznać bardzo dokładnie historię rodziny i przygotować niezbędne dla niej produkty.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na walnym zgromadzeniu CKBS

2014-11-17 | News
Jako jedyna zewnętrzna firma zostaliśmy zaproszeni na posiedzenie walnego zgromadzenia członków Czeskiego Klubu Firm Ochroniarskich CKBS. Uczestnicy ocenili nasze rozwiązania jako bardzo innowacyjne i nowoczesne, najbardziej przypadł wszystkim do gustu system kontroli dostępu oparty na czytnikach biometrycznych Virdi a w szczególności detekcja żywej tkanki oraz szeroki zakres możliwości wykorzystania zarówno systemu jak i samych terminali.
Czytaj więcej >

Identyfikacja petentów i wykrywanie osób poszukiwanych przy pomocy programu Nadzorca

2014-10-14 | Blog
Program Nadzorca, będący częścią systemu identyfikacji petenta, ma za zadanie w sposób w pełni automatyczny identyfikować osoby wchodzące na dany teren i w przypadku wykrycia osoby uznanej za poszukiwaną, powiadomić ochronę, by ta mogła rozpocząć odpowiednie działania. Dodatkowo aplikacja posiada szereg dodatkowych funkcji, chętnie wykorzystywanych przez zarządzających obiektem.
Czytaj więcej >

People Analyzer dostarczy niezbędnych informacji o zachowaniu pracowników

2014-10-10 | Blog
System Kontroli Dostępu to szansa na szereg korzyści, niezwykle pomocnych w automatyzowaniu procesów zachodzących w firmie każdego dnia. Udzielenie dostępu wybranym osobom do danego pomieszczenia czy rejestrowanie czasu ich pracy to tylko niektóre z nich. W połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem – aplikacją People Analyzer – może dostarczyć wielu cennych informacji obrazujących zachowanie użytkowników. Pozwoli uzyskać odpowiedzi na takie pytania jak: ile osób przebywa w danym momencie na terenie firmy, kto znajduje się w konkretnym pomieszczeniu itp. Jest również niezwykle pomocny w wypadku ewakuacji pokazując dokładne stany osobowe na zadanym obszarze.
Czytaj więcej >

Aplikacja Księga Wejść/Wyjść zapewnia łatwy i szybki dostęp do danych gości

2014-09-29 | Blog
Papier, wciąż chętnie używany do przechowywania informacji, odchodzi w zapomnienie w starciu z elektronicznymi nośnikami danych, które nie dość, że tańsze, to zapewniają dłuższy okres żywotności i łatwiejszy dostęp do poszczególnych elementów. W celu zastąpienia papierowej rejestracji gości odwiedzających danych obiekt, powstała aplikacja Księga Wejść/Wyjść.Aplikacja, której zadaniem jest zastąpienie tradycyjnych form zapisu odwiedzin i wyjść w przypadku danego obiektu, zachowuje uzyskane informacje na dysku komputera tworząc łatwą w korzystaniu i dostępie bazę danych.
Czytaj więcej >

Zarząd AutoID Polska S.A. uczestniczy w konferencji dla Partnerów producenta Virdi

2014-09-23 | News
Zarząd AutoID Polska S.A. uczestniczy w konferencji dla Partnerów producenta Virdi, która odbywa się w dniach 23-25 września 2014 w Seulu. W konferencji zorganizowanej przez jednego ze światowych liderów w zakresie urządzeń biometrycznych uczestniczy 20 Dystrybutorów z całego świata.
Czytaj więcej >

System Kontroli Losowej sposobem na eliminację zagrożeń w zakładach pracy

2014-09-15 | Blog
Coraz częściej w przedsiębiorstwach prowadzone są działania prewencyjne, mające na celu eliminację zagrożeń wynikających z niepoprawnego przygotowania pracowników do pełnienia swoich obowiązków. „Wychwycone” osoby, które np. stawiły się w miejscu pracy po spożyciu alkoholu bądź usiłujące zawłaszczyć sobie mienie firmy, powinny być natychmiastowo usunięte z zakładu, gdyż stanowią zagrożenie nie tylko dla przedsiębiorstwa, lecz często również dla siebie. Pomocny w sytuacjach kontroli odbywających się w dużych organizacjach lub zakładach pracy jest System Kontroli Losowej.
Czytaj więcej >

System automatycznej identyfikacji pozycji magazynowych to oszczędność czasu i pieniędzy

2014-09-02 | Blog
Możliwość szybkiego namierzenia produktu w magazynie oraz ciągły dostęp do jego pozycji składowej to cechy, które znacznie ułatwiają zarządzanie magazynem. Aby osiągnąć powyższy stan, powstał system automatycznej identyfikacji pozycji magazynowej, który rozwiązuje problem śledzenia obiektów składowanych na regałach.
Czytaj więcej >

Oprogramowanie Virdi Unis to doskonałe narzędzie do analizy i kontroli przedsiębiorstwa

2014-08-19 | Blog
Kontrola dostępu oraz czasu pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach wymaga specjalistycznego oprogramowania, jakim bez wątpienia jest Virdi Unis. Program ten służący do zarządzania systemem kontroli dostępu Virdi. Dzięki możliwości użycia wielu trybów rejestrowanych zdarzeń, takich jak dostęp, wejście, wyjście, wyjście służbowe itp., pozwala na uzyskanie rozległych informacji na temat zachowania użytkowników.
Czytaj więcej >

Automatyzacja kontroli w hotelach dzięki kartom zbliżeniowym

2014-08-11 | Blog
Nowoczesne hotele poza noclegiem świadczą swoim gościom również inne możliwości takie jak wstęp na basen, saunę czy płatny parking. Każde z tych udogodnień można kontrolować z wykorzystaniem zaawansowanych systemów. Pomocna w wielu sytuacjach jest otrzymywana coraz częściej przy meldunku karta zbliżeniowa zastępująca dotychczasowe tradycyjne klucze. Jest ona bowiem elementem systemu kontroli dostępu.
Czytaj więcej >

W pełni zautomatyzowany sposób rejestracji czasu pracy

2014-08-01 | Blog
Standardowy czas pracy to osiem godzin dziennie, co daje czterdzieści godzin tygodniowo. Na podstawie czasu pracy obliczana jest pensja, jaką na koncie bankowym z początkiem nowego miesiąca znajdują pracownicy. Do niedawna standardowym sposobem kontroli obecności pracowników była papierowa lista obecności. Nie był to sposób dokładny, wymagał sporego udziału pracownika i tracenia czasu na jej wypełnienie. Nowoczesne systemy kontroli dostępu pozwalają, aby rejestracja czasu pracy odbywała się w pełni automatycznie.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Kontroli Dostępu i Kierowania Ruchem

2014-07-25 | Blog
Aby zwiększyć przepustowość oraz zapewnić wydajność narzędzi logistycznych, dbając przy tym o jeszcze większy poziomu bezpieczeństwa osób i pojazdów poruszających się na terenie zakładu powstał Zintegrowany System Kontroli Dostępu i Kierowania Ruchem. System ten pozwala kontrolować dostęp osób i pojazdów wjeżdżających na teren zakładu, organizuje ruch kołowy w trakcie przebywania pojazdu na terenie zakładu, jest niezwykle pomocny w organizacji i kierowaniu ruchem udzielając tym samym wsparcia dla logistyki oraz pomaga ratownictwu w sytuacjach kryzysowych podając stany osobowe i ich położenie.
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w firmie Eko-Okna

2014-07-07 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w firmie Eko-Okna. Firma Eko-Okna jest czołowym polskim producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, którego produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także w 19 krajach europejskich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnącym zatrudnieniem Klient zgłosił zapotrzebowanie na system, który zautomatyzuje, przyspieszy  i usprawni proces rejestracji czasu pracy pracowników, oraz ułatwi jego rozliczanie pracownikom działu kadr.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu w Hotelu Holiday Inn Kraków City Center

2014-07-07 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu w Hotelu Holiday Inn Kraków City Center. Holiday Inn jest jedną z najlepiej rozpoznawanych marek w branży hotelarskiej w Polsce, częścią międzynarodowej grupy InterContinental Hotels Group, będącej w ścisłej czołówce największych firm hotelarskich na świecie. Holiday Inn Kraków City Center jest położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku Głównego.
Czytaj więcej >

Kolejny projekt badawczo-rozwojowy AutoID Polska S.A.

2014-07-04 | News
W dniu 16 lipca 2014r. Spółka Auto ID Polska Spółka Akcyjna będąc liderem projektu pt. "Innowacyjna diagnostyka umożliwiająca personalizację procesu leczenia poprzez opracowanie rozwiązania wspomagającego badanie kolonoskopowe, podnoszącego wykrywalność stanów przedrakowych i nowotworów jelita grubego o niskim stadium zaawansowania"   podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie nr INNOMED/I/12/NCBiR/2014.  Umowa o dofinansowanie dotyczy projektu który został współfinansowany w ramach Programu INNOMED i zostanie zrealizowany we współpracy ze Spółką dmt Software House sp. z o.o. oraz Uniwersytetem Jagiellońskim (Wydział Matematyki i Informatyki). Celem nadrzędnym projektu jest zwiększenie wykrywalności stanów przedrakowych dolnego odcinka przewodu pokarmowego i nowotworów jelita grubego o niskim stadium zaawansowania i personalizacja terapii pacjenta. Cel ten zostanie osiągnięty przez zwiększenie dokładności oceny błony śluzowej jelita. Spowoduje to poprawę jakości wykonywanego badania kolonoskopowego. Będzie do tego służyć opracowane w ramach projektu innowacyjne narzędzie informatyczne (aplikacja) służące wspomaganiu pracy lekarza wykonującego badanie endoskopowe. W wyniku zaplanowanych prac badawczych i rozwojowych zostanie opracowane oprogramowanie wspomagające diagnostykę kolonoskopową poprzez filtrowanie obrazu na bazie klasyfikatorów stworzonych w trakcie trwania projektu i wskazywanie w trakcie badania miejsc podejrzanych chorobowo,  z kluczową i innowacyjną w skali światowej funkcjonalnością, dającą możliwość porównania badań  tego samego pacjenta online. Wdrożenie wyników prac badawczo – rozwojowych w ramach projektu będzie stanowiło znaczący krok w rozwoju techniki medycznej z obszaru diagnostyki kolonoskopowej w Polsce. Będziemy mieć do czynienia z niespotykana dotychczas możliwością szczegółowej diagnostyki zmian onkologicznych jelita grubego. Przyczyni się to do rozwoju spersonalizowanych terapii, a w rezultacie skutkować będzie zwiększeniem liczby wykrywalnych zmian w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Całkowita wartość projektu: 9 163 640,36 PLN Wartość przyznanego dofinansowania: 5 634 315,05 PLN Lata realizacji projektu: 2014-2017 Osoba kontaktowa: Arkadiusz Malesa Adres kontaktowy: arkadiusz.malesa@autoid.pl Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Czytaj więcej >

Zintegrowany System zarządzania ruchem pieszym oraz transportem w Fabryce Rigips Saint-Gobain

2014-05-09 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wspólnie z Impel Security Sp. z o.o. wdrożyła Zintegrowany System zarządzania ruchem pieszym oraz transportem w Fabryce Rigips Saint-Gobain Fabryka Stawiany. System składa się z modułów: Kontrola Dostępu osób - obejmuje kilkadziesiąt przejść dwustronnych wewnątrz Przedsiębiorstwa oraz kilka punktów sterujących bramkami obrotowymi. Dzięki wykorzystaniu technologi biometrycznej z detekcją żywej tkanki(Terminale Virdi AC2100 oraz AC5000) system zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym kontrolerom dostępu AC-104 produkcji AutoID Factory Sp. z o.o. udało się wykorzystać znaczną część strych funkcjonujących już czytników w Zakładzie. Obniżyło to znacznie koszty projektu.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na SECUREX 2014

2014-04-01 | News
W dniach 08-14.04.2014. odbyły się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex 2014, gdzie firma AutoID Polska S.A., wiodąca firma na polskim rynku w zakresie Systemów Zabezpieczeń, kompleksowo zaprezentowałą swoją ofertę. 
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2014

2014-03-05 | News
Z przyjemnością informujemy, że AutoID Polska pod koniec lutego 2014 r. została poddana kolejnemu auditowi w nadzorze na zgodność z wymaganiami standardów ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004. Jednostka prowadząca audit - Germanischer Lloyd (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom jakości zarządzania, troski o środowisko oraz bezpieczeństwo Naszych pracowników i współpracowników.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. zorganizowała premierę najnowszej wersji programu ABBYY FineReader.

2014-02-16 | Nowe produkty
Firma ABBYY to największy na świecie producent oprogramowania OCR (optycznego rozpoznawania dokumentów), a AutoID Polska jest Generalnym Dystrybutorem produktów tej firmy w Polsce.  Z okazji premiery popularnego programu FineReader Professional 12 firma AutoID Polska przygotowała ogólnopolską kampanię informacyjną w portalach takich jak: www.forbes.pl, www.biznes.pl, www.newsweek.pl, http://pieniadze.fakt.pl/, www.biznes.onet.pl.
Czytaj więcej >

System Ewidencji Pojazdów w Przedsiębiorstwie Produkcyjnym Nordzucker Polska S.A.

2014-02-12 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła system Ewidencji Pojazdów w Przedsiębiorstwie Produkcyjnym Nordzucker Polska S.A. System w pełni jest oparty o technologię RFiD. Każdy pojazd wyposażony jest w znacznik RFiD (naklejka na szybie pojazdu). Przy bramach wjazdowych zostały zamontowane czytniki dalekiego zasięgu RFiD o zasięgu nawet do 12 metrów. Czytniki połączone z rejestratorem komunikują się w czasie rzeczywistym (online). Szlabany otwierają się automatycznie po wykryciu uprawnionego taga.
Czytaj więcej >

Zapytanie ofertowe - tablica pamiątkowa

2013-07-09 | News
Zapraszamy do składnia ofert na wykonie tablicy pamiątkowej w ramach promocji projektu realizowanego w ramach  POIG 8.2 „Wdrożenie systemu B2B klasy CRM automatyzującego procesy biznesowe zachodzące między firmą AutoID i jej partnerami". Szczegóły w pliku PDF.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system zarządzania ruchem pieszym i samochodowym

2013-03-18 | Case studies / referencje
Imperial Tobacco Polska S.A. jest jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce. Na firmę składa się działająca od 13 lat nowoczesna fabryka w Jankowicach k. Poznania oraz zlokalizowany w tym samym miejscu pion handlowy, posiadający również biura regionalne i siły sprzedaży na terenie całego kraju.
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2013

2013-02-19 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska w lutym 2013 r. została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami standardów ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004. Jednostka prowadząca audit - Germanischer Lloyd (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom jakości zarządzania, troski o środowisko oraz bezpieczeństwo Naszych pracowników i współpracowników. AutoID Polska przeszła pozytywnie audit recertyfikacyjny Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami wyżej wymienionych norm i dzięki wspólnemu wysiłkowi otrzymała na kolejne 3 lata Certyfikaty ISO.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. laureatem programu "Solidna Firma 2012"

2013-01-30 | News
Z przyjemnością informujemy, że AutoID Polska S.A. została po raz kolejny nominowana do prestiżowego tytułu Solidna Firma. Nasza firma już po raz szósty została laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Od 2007 decydujemy się poddawać corocznej szczegółowej kontroli przeprowadzanej przez pismo konsumenckie. Wszystkie weryfikacje zasad działania firmy przyniosły jej zasłużone laury w 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz 2012 roku. Udział w Programie biorą firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli.
Czytaj więcej >

Wdrożenie systemu Kontroli Dostępu - INVESTGAS S.A.

2013-01-15 | Case studies / referencje
INVESTGAS S.A. wypełnia swoją misję będąc firmą, ukierunkowaną na rozwój i modernizację branży gazowniczej. Realizowanie misji firmy przez bardzo dobrze wyszkoloną kadrę inżynieryjno-techniczną, w pełni przygotowaną do wypełniania stawianych przed nią zadań, pozwoliło w trakcie wieloletniej działalności osiągnąć wysoką pozycję na rynku.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Osobowym i Samochodowym - Polska Grupa Energetyczna S.A. - Elektrociepłownia Lublin Wrotków

2012-11-22 | Case studies / referencje
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – Elektrociepłownia Lublin Wrotków jest jednym z największych producentów i dostawców energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w ofercie AutoID - Traffic Analyzer

2012-10-24 | Nowe produkty
Firma AutoID Polska S.A. oraz Uniwersytet Jagielloński w 2009 roku stworzyły Ośrodek Badawczo Rozwojowy, w którym w ramach dofinansowania ze środków unijnych POIG Działanie 1.4.- 4.1. opracowały innowacyjną technologię analizy ruchu pojazdów w czasie rzeczywistym, na podstawie strumienia wideo pozyskiwanego z zamontowanych w określonym, monitorowanym obszarze kamer. Dzięki opracowaniu innowacyjnych technologii analizy obrazu możliwe było stworzenie systemu Traffic Analyzer, który analizuje strumień video przesyłany z kamer monitoringu miejskiego lub kamer dedykowanych do obserwacji ruchu samochodowego w trybie live. Materiał wideo przesyłany do aplikacji rejestrowany jest z kilku kamer które obserwują analizowane pasy drogowe z kilku perspektyw.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu/Rejestracji Czasu Pracy - TC Dębica S.A. (grupa Goodyear)

2012-09-27 | Case studies / referencje
Profil Klienta TC Dębica S.A. jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje również na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i urządzeń rolniczych oraz innych produktów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.
Czytaj więcej >

Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe między AutoID Polska i jej partnerami

2012-08-15 | News
W lipcu 2012 r. rozpoczęliśmy realizację projektu badawczego dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.2. "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" (numer umowy: UDA-POIG.08.02.00-12-032/11/00). Projekt "Wdrożenie Systemu B2B klasy CRM automatyzującego procesy biznesowe zachodzące między firma AutoID i jej partnerami" będzie realizowany w okresie 1.07.2012-31.07.2013. 
Czytaj więcej >

Oprogramowanie Blancco uzyskało certyfikat Common Criteria

2012-04-26 | News
Oprogramowanie Blancco do trwałego usuwania danych uzyskało certyfikat Common Criteria. Podczas certyfikacji sprawdzana jest wydajność procesu usuwania danych przez oprogramowanie przeznaczone dla organizacji rządowych i komercyjnych, w których obowiązują surowe zasady ochrony danych i wymagania związane z koniecznością zachowywania zgodności z przepisami.
Czytaj więcej >

Zaufali nam:

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: