Zamknij
wyszukaj na stronie

Konferencja dla Partnerów biznesowych — relacja

Doskonale wiemy, że silne partnerstwo i wzajemne zaufanie są kluczowymi aspektami, które determinują sukces. W związku z tym staramy się pracować nad budowaniem komunikacji i więzi z naszymi Partnerami, a także poznawaniem swoich wzajemnych potrzeb. Chcąc docenić najbardziej zaufanych Partnerów i podziękować im za nieoceniony wkład włożony w nasz rozwój, w ubiegły piątek zorganizowaliśmy dla nich kameralną Konferencję.

12 maja spotkaliśmy się w krakowskim Hotelu Galaxy. Wydarzenie rozpoczęliśmy od wspólnego lunchu, podczas którego mogliśmy przywitać się oraz zamienić parę przyjacielskich słów. Następnie odbyła się Konferencja. Za jej przeprowadzenie odpowiedzialny był nasz New Business Manager, który skupia się na co dzień na rozwijaniu współpracy z Partnerami, wspierany przez współpracownika z działu handlowego oraz członka zarządu naszej spółki. Po krótkim wprowadzeniu, od razu przeszliśmy do prezentacji naszych rozwiązań, dostępnych urządzeń oraz case study jednego z największych wdrożeń, które wykonaliśmy dzięki pomocy Partnera. Naszą ofertę można było poznać nie tylko od teoretycznej strony, ale i praktycznej — przygotowaliśmy pokaz działania naszego systemu na żywo, a także walizki, w których znalazły się najpopularniejsze czytniki, które dystrybuujemy. Podczas trwania spotkania nasi Partnerzy mogli zadawać pytania, by móc jeszcze lepiej poznać, to jak działamy.

Po tym inspirującym wystąpieniu daliśmy sobie chwilę przerwy na kuluarowe rozmowy oraz relaks. Następnie przyszedł czas na uroczystą kolację, podczas której mogliśmy nie tylko zjeść pyszne, eleganckie dania, ale i porozmawiać na temat naszych rozwiązań czy trendów oraz rynku, ale także poznać cele, plany naszych Partnerów.

Zwieńczeniem wieczoru była część rozrywkowa. Jej szczegóły pozostaną naszą tajemnicą. Możemy jednie zdradzić, że atrakcje pozwoliły nam poznać nie tylko swoje biznesowe, ale i nieco bardziej prywatne „twarze”. Jak dowiedzieliśmy się od naszych Partnerów, są oni niezwykle zadowoleni, z przygotowanego przez nas wydarzenia, co cieszy podwójnie — nie tylko osiągnęliśmy nasz cel, ale także jest to znak, że po kilkuletniej przerwie w tym aspekcie, możemy powrócić do organizowania Konferencji dla naszych Partnerów!

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie, świetnie spędzony czas i wartościowe rozmowy!

Chcesz nawiązać współpracę i spotkać się z nami podczas kolejnych edycji wydarzenia? Zapraszamy do kontaktu i wspólnego osiągania założeń biznesowych!

 

Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023 Konferencja dla Partnerów AutoID Polska - 2023

Zaufali nam

Kontakt

Godziny otwarcia biura:
pon - pt 9.00 do 16.30

Wsparcie techniczne:
pon - pt 9.00 do 16.00

autoid@autoid.pl
+48 12 260 16 50
ikona kontaktu
Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Kontakt
X
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Zarządzaj plikami cookies