Aktualności

System Kontroli Stanów Osobowych i zarządzania Ewakuacją UNIS SOE w Przedsiębiorstwie produkcji lodów KORAL

2019-07-19 | Case studies / referencje
Koral to największy producent lodów w Polsce, właściciel marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Firma powstała w 1979 roku w Limanowej. Założyli ją bracia Marian i Józef Koral. Siedzibą zarządu jest Nowy Sącz. Ponadto posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Rzeszowie i w Limanowej. Sprzedaż lodów Koral prowadzona jest poprzez własną sieć dystrybucji i hurtowni w całej Polsce oraz w krajach UE. 
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS w firmie LERG S.A.

2019-06-05 | Case studies / referencje
Firma LERG S.A. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją żywic syntetycznych, wykorzystywanych w wielu branżach. Z uwagi na dynamiczny rozwój Firmy oraz coraz większą ilość osób i pojazdów odwiedzających Zakład konieczne było wprowadzenie Systemu Informatycznego zarządzającego tymi obszarami.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Firmie Expondo Polska

2019-05-15 | Case studies / referencje
Expondo Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, istnieje od 2007 roku. Firma jest profesjonalnym sklepem internetowym oferującym markowe produkty z sektora biznesowego i przemysłowego. Posiada trzy oddziały: Zielona Góra, Warszawa oraz Berlin. Klient dotychczas nie korzystał ż żadnego systemu Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Produkcją UNIS MES w firmie Graw Sp. z o.o. - Laser Measurement Systems

2019-03-26 | Case studies / referencje
Firma GRAW jest producentem mikroprocesorowych, przenośnych urządzeń takich jak toromierze samorejestrujące oraz toromierze ręczne, profilomierze do pomiaru profilu szyn i do pomiaru profilu bieżni kół taboru, suwmiarek elektronicznych i średnicówek. Jest ona również producentem dużych systemów pomiarowych instalowanych pod drezynami pomiarowymi oraz stacjonarnych, laserowych systemów do kontroli geometrii kół taboru.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w MOWI POLAND S.A. (MORPOL S.A. - MARINE HARVEST GROUP)

2019-03-20 | Case studies / referencje
Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej grupy MOVI ASA z siedzibą w  Bergen w Norwegii. Specjalizuje się w hodowli i przetwórstwie łososia atlantyckiego. W tej kategorii jest niekwestionowanym liderem na świecie. Swoim Klientom oferuje także szeroki wachlarz produktów z ryb i owoców morza. Wyroby można kupić na 70 rynkach. To czyni również MOWI jedną z największych firm na świecie w branży.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w firmie Ekoform Sp. z o.o.

2019-03-11 | Case studies / referencje
Firma Ekoform specjalizuje się  w produkcji tłoczników i oprzyrządowania dla branży motoryzacyjnej oraz AGD. Ekoform zgłosił zapotrzebowanie kontrolowania czasów wejścia i wyjścia z pracy z możliwością rozbudowy systemu o rozbicie czasu pracy wg. Zleceń które u Klienta traktowane są jako miejsca powstania kosztów MPK.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Ewakuacją oraz Rejestracji Czasu Pracy w firmie NOVAGO Sp. z o.o.

2018-12-10 | Case studies / referencje
Firma Novago zajmuje się przetwarzaniem odpadów komunalnych oraz produkcją alternatywnego paliwa RDF. Novago posiada kilka zakładów w czterech województwach.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS z modułem webowej rejestracji czasu pracy UNIS RCP.

2018-12-09 | Case studies / referencje
Firma Ferax Sp. z o.o. właściciel marki Gatta zajmuje się produkcją odzieży oraz rajstop. Posiada ponad 130 punktów sprzedaży. Łącznie zatrudnia ponad 1200 pracowników. 
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Firmie Szczęśniak Pojazdy Specjalne

2018-12-04 | Case studies / referencje
Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne jest jednym z czołowych producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia dla straży pożarnej, policji, wojska i służb cywilnych. Klient zgłosił potrzebę żeby kontrolować i ewidencjonować wszelkie wejścia i wyjścia z zakładu oraz prezentować aktualne stany osobowe. Dodatkowym wymogiem była obsługa oraz ewidencja wszystkich typów wejść tj. pracowników stałych, tymczasowych, gości oraz kierowców.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w Baltoro Games

2018-11-07 | Case studies / referencje
Firma Baltoro Games to studio developerskie założone w 2008 roku z oddziałami w Krakowie i Tarnowie, specjalizujące się w grach na urządzenia mobilne. Do tej pory Baltoro stworzył ponad 200 gier na wiele różnych platform mobilnych, takich jak Android, iOS, JavaME, MRE i BREW, dla największych marek na świecie, w tym Apple, Amazon, Google i wielu innych, dostępnych w katalogach dystrybutorów takich jak EA, Gameloft, Glu Mobile, BulkyPix i PlayWing (AMA Mobile).
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy dla SMYK S.A.

2018-10-08 | Case studies / referencje
Historia sieci SMYK sięga 1952 roku, kiedy to powstał popularny CeDeT - Centralny Dom Towarowy - pierwszy po wojnie dom towarowy stolicy, mieszczący się u zbiegu ulicy Kruczej i Alej Jerozolimskich w Warszawie. Ekspansja sieci SMYK rozpoczęła się w 2000 r., kiedy dom towarowy SMYK został wyłączony z Domów Towarowych Centrum. Powołano wówczas samodzielną spółkę: SMYK Sp. z o.o.
Czytaj więcej >

FineReader 14 Corporate doceniony przez Starostwo Powiatowe w Lubaniu

2018-09-26 | Case studies / referencje
ABBYY FineReader został doceniony przez Starostwo Powiatowe w Lubaniu. Dzięki instalacji programu udało się usprawnić proces przetwarzania dokumentów, z uwzględnieniem ich dalszej edycji oraz archiwizacji.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system UNIS w firmie Contimax

2018-08-06 | Case studies / referencje
Contimax S.A. jest jednym z największych producentów w Polsce produktów rybnych. W związku z przepisami BHP oraz bezpieczeństwa Klient zgłosił potrzebę kontrolowania oraz ewidencjonowania osób przebywających na terenie zakładu. Zapotrzebowanie dotyczyło wszelkich rodzajów osób tj. nie tylko pracowników stałych ale również gości, pracowników tymczasowych, kurierów, kierowców itp.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS w Classen-Pol S.A

2018-07-25 | Case studies / referencje
Classen-Pol S.A. jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Polsce i na świecie. Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech. Na rynku polskim zaistniała w 1990 roku jako firma Gorex Sp. z o.o., a od 1996 roku przekształciła się w Classen-Pol S.A. i posiada hale produkcyjne w Zwonowicach koło Rybnika, gdzie mieści się również polska centrala firmy.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System UNIS w Fabryce Schultz Seating Poland

2018-05-22 | Case studies / referencje
Schultz Seating Poland, to jeden z wiodących podwykonawców w branży meblarskiej. Dzięki 400 pracownikom w 4 lokalizacjach firma obsługuje rynek ogólnoświatowy. Firma Schultz dotychczas nie korzystała z systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy co skutkowało brakiem kontroli nad osobami wchodzącymi na teren firmy.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu Ewidencji Pojazdów w CTL Haldex S.A.

2018-04-03 | Case studies / referencje
Działalność CTL Haldex S.A. koncentruje się na pozyskiwaniu i technologicznym przetwarzaniu odpadów przemysłowych w celu odzysku lub wzbogacania cennych surowców. W ramach realizowanego projektu Klient złożył zapytanie na system, który w sposób automatyczny będzie rejestrował i zliczał przejazdy pojazdów poruszających się na terenie własnego zakładu produkcyjnego. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej i krótkich ustaleniach zaproponowano system UNIS z modułem UNIS Park, oparty o technologię RFID dalekiego zasięgu.
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy w AXA STENMAN POLAND Sp.z o.o.

2018-03-15 | Case studies / referencje
Firma AXA STENMAN POLAND Sp. z o.o., jest wiodącym europejskim dostawca domowych i rowerowych produktów zabezpieczających oraz okuć budowlanych. Założona w 1902 roku należy do grupy Allegion, z którą AutoID Polska współpracuje już od wielu lat w zakresie dystrybucji czytników geometrii dłoni.
Czytaj więcej >

Rozszerzenie współpracy pomiędzy AutoID Polska S.A. i Eko-Okna o System Obsługi Stołówki

2018-02-05 | Case studies / referencje
O nawiązaniu współpracy z firmą Eko-Okna, czołowym producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, którego produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także w 19 krajach europejskich, pisaliśmy już jakiś czas temu https://www.autoid.pl/aktualnosci/296,system-rejestracji-czasu-pracy-i-kontroli-dostepu-w-firmie-eko-okna.
Czytaj więcej >

Rozbudowa Systemu Rejestracji Czasu Pracy w Izbie Administracji Państwowej w Gdańsku

2018-01-24 | Case studies / referencje
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku korzysta z systemu RCP firmy AutoID już 2014 roku. Dostarczono wtedy ponad 70 terminali i czytników VIRDI wraz z oprogramowaniem dla rejestracji czasu pracy ponad 2500 pracowników w Izbie i wszystkich jej podległych urzędów skarbowych na terenie województwa pomorskiego, tj w sumie 22 lokalizacje.
Czytaj więcej >

Wdrożenie Systemu UNIS w ABM S.A.

2018-01-21 | Case studies / referencje
ABM Spółka Akcyjna to polska firmą z 25-letnią tradycją w branży wyposażenia sklepów i biur. Zapewnia kompleksową obsługę właścicielom sklepów różnych branż, supermarketów, hurtowni, magazynów i biur – od projektu, po transport, montaż i usługi serwisowe oraz produkcję mebli na indywidualne zamówienie.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Ewidencji Pojazdów CarID w Finco Stal Serwis

2018-01-05 | Case studies / referencje
Klient zgłosił potrzebę kontroli pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu firmy. AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło System Kontroli Dostępu i Ewidencji Pojazdów opierający się na odczycie tablic rejestracyjnych z możliwością ręcznego otwierania szlabanu.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system do kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w Orsa Moto

2018-01-02 | Case studies / referencje
Orsa-Moto Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów w Polsce włóknin igłowanych, włóknin impregnowanych oraz dywaników kształtowych dla przemysłu samochodowego. Klient zgłosił potrzebę żeby kontrolować, kto wchodzi na teren zakładu i rejestrować czas pracy pracowników.
Czytaj więcej >

System Identyfikacji Kibica

2017-10-20 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wykonała dla jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce system którego zadaniem jest usprawnienie kontroli osób wchodzących za stadion. Głównym celem było: wyeliminowanie możliwości posługiwania się fałszywymi dokumentami, wyeliminowanie wejść na stadion osób z zakazami stadionowymi, zmniejszenie czasu potrzebnego na weryfikacji danych Kibica, posiadanie pełnej informacji o wejściach, wyjściach oraz stanach osobowych na terenie stadionu.
Czytaj więcej >

Kolejne Obiekty Budowy Mota-Engil objęte Systemem Kontroli Dostępu oraz Ewidencji Osób

2017-08-23 | Case studies / referencje
Mota-Engil Central Europe ma w swoim dorobku budowę setek kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych. Działając na polskim rynku jako generalny wykonawca największych kontraktów budowlanych, Mota-Engil Central Europe zatrudnia ponad 1500 osób i współpracuje z dziesiątkami lokalnych przedsiębiorstw. AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu oraz Ewidencji Osób na kolejnych dwóch placach budowy w Warszawie oraz w Łodzi. W ramach wdrożenia dostarczono i uruchomiono System składający się z:
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Rejestracji Czasu Pracy oraz Rozliczania Kosztów Produkcji w polskim oddziale Cabinplant

2017-06-22 | Case studies / referencje
Cabinplant jest światowym dostawcą dostosowanych do potrzeb rozwiązań przetwarzania, ważenia oraz pakowania produktów dla branży spożywczej. Główna siedziba znajduje się w Danii w mieście Haarby gdzie pracuje ponad 300 osób. Firma posiada 5 oddziałów w Danii, Polsce, Niemczech, Hiszpanii i USA. Cabinplant zwrócił się z zapotrzebowaniem na system który umożliwiał by nie tylko standardową rejestrację czasu pracowników ale rozbicie całości czasu pracy na MPK co w tym przypadku oznaczało precyzyjne podzielenie sumarycznego czasu pracy względem projektów które firma wykonuję oraz czynności jakie są wykonywane w ramach tych projektów.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Ewidencji Osób i Pojazdów UNIS w Grupie Paradyż

2017-04-04 | Case studies / referencje
Marka Paradyż to ponad 27 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Jest to Firma z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata. Produkcja w Grupie Paradyż odbywa się w 5 nowoczesnych zakładach produkcyjnych, w Wielkiej Woli koło Paradyża, w Opocznie i w trzech zakładach w Tomaszowie Mazowieckim. Wszystkie pięć zakładów produkcyjnych Grupy Paradyż zlokalizowane są w obrębie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tomaszowie Mazowieckim. Każdy zakład ma swoją specjalizację. Łączne zatrudnienie wynosi ok. 1 700 osób.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu w firmie Holzexport Sp. z o.o.

2017-03-08 | Case studies / referencje
Firma Holzexport powstała w 1992 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i przez ponad 20 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży produkcji parkietów dwuwarstwowych w Polsce. Wraz z ciągłym rozwojem firmy oraz zwiększeniem zatrudnienia pojawiło się u Klienta zapotrzebowanie na system do rejestracji czasu pracy pracowników, który będzie umożliwiał:
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w Bona-Agra

2017-01-18 | Case studies / referencje
Bona-Agra to firma, której historia sięga 1990 r., będąca producentem wyrobów typu food convenience oraz paczkowanych, ciętych i mytych warzyw i owoców czy surówek ze zdrowymi sosami. Bona-Agra zaopatruje w swoje produkty sieci restauracji, hoteli oraz firm cateringowych.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w Alwernia S.A.

2017-01-05 | Case studies / referencje
"Alwernia" SA jest liczącą się na rynku europejskim firmą, produkującą związki chemiczne dla odbiorców polskich i zagranicznych różnych branż gospodarki. Klient dotychczas korzystał z systemu rejestracji czasu pracy, który był już przestarzały i nie spełniał aktualnych wymagań. Stąd pojawiła się potrzeba wymiany na nowe rozwiązanie oparte o karty zbliżeniowe. Dodatkowo Klient planował System Kontroli Dostępu, który pozwalałby na użycie tych samych kart przez pracowników zarówno do rejestracji czasu pracy jak i do otwierania drzwi oraz byłby oparty na jednej bazie danych, co nie wymagałoby wykonywania dodatkowych czasochłonnych i kosztownych integracji oraz ułatwiłoby zarządzanie administratorom. Po dokładnej analizie wybrano system firmy AutoID Polska S.A.
Czytaj więcej >

Kolejne wdrożenie Systemu Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w branży automotive

2017-01-03 | Case studies / referencje
Tym razem systemem KD RCP zostało objętych blisko 2,5tyś pracowników podkarpackiego producenta części gumowych dla wiodących firm motoryzacyjnych. Klient ze względu na pracę pracowników w kilku halach na rozległym terenie zgłosił potrzebę rejestracji rozpoczęcia i zakończenia czasu pracy na każdej z hal. W związku z tym zainstalowano 20 szt. terminali AC2100 w biurowcu i na halach produkcyjnych.
Czytaj więcej >

CASE STUDY - OGÓLNOPOLSKA SIEĆ APTEK

2016-12-28 | Case studies / referencje
Opis klienta: Klientem jest ogólnopolska sieć Aptek. Jest to firma, która posiada ponad 140 aptek w całej Polsce i zatrudnia około 1400 pracowników. Centrala firmy i Dział Kadr znajduje się w jednej miejscowości. Sieć Aptek istnieje od kilku lat i sukcesywnie są otwierane nowe lokalizacje. Problemy zgłaszane przez klienta:
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy i Rozliczania Produkcji w Energomontaż-Północ Gdynia S.A.

2016-11-08 | Case studies / referencje
Energomontaż-Północ Gdynia S.A. jest wiodącym polskim producentem wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego. Spółka realizuje również przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy. Klient dotychczas korzystał z systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który był już przestarzały i nie spełniał aktualnych wymagań. Stąd pojawiła się potrzeba wymiany na nowe rozwiązanie oparte o karty zbliżeniowe. Dodatkowo Klient planował System Rozliczania Zleceń Produkcyjnych, który pozwalałby dokładnie raportować czas pracy związany nie tylko z przebywaniem na terenie zakładu ale z rzeczywistym czasem pracy pracowników na danych zleceniach.
Czytaj więcej >

Grupa OKECHAMP S.A. - Zintegrowany System Ewidencji Osób i Pojazdów UNIS.

2016-10-22 | Case studies / referencje
OKECHAMP S.A. - liczący się producent i dostawca pieczarek przetworzonych oraz właściciel marki OLE! jest obecny na rynku  od 1992 roku. Firma Okechamp zgłosiła zapotrzebowanie na system który zarządzał będzie Kontrolą Dostępu i Rejestracją Czasu Pracy a jednocześnie obsłuży pełną Ewidencję Pojazdów. AutoID zaprojektowała a następnie wdrożyła System obejmujący następujące obszary:
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Ewidencji Osób UNIS w Przedsiębiorstwie Mota Engil Central Europe

2016-08-29 | Case studies / referencje
Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku. Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana czerpiąca z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.
Czytaj więcej >

Nordzucker Polska S.A. - Kontrola losowa pracowników

2016-08-15 | Case studies / referencje
Norduzcker Polska zgłosił zapotrzebowanie na rozbudowę systemu o kontrolę pracowników. Kontrole głównie mają mieć na celu działanie prewencyjne oraz zapobiegać kradzieży i pracy pod wpływem alkoholu. Po wstępnej analizie połączonej z wizją lokalną stwierdzono, że aby osiągnąć zamierzone efekty nie ma potrzeby dokładania kolejnych urządzeń typu losomat tylko funkcjonalność ta będzie realizowana poprzez terminale Virdi AC6000 które Klient już posiada do celów Rejestracji Czasu Pracy.
Czytaj więcej >

GRUPA FOLIAREX - Zintegrowany System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2016-07-20 | Case studies / referencje
Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew oraz Wigolen - jest wszechstronność i szerokość asortymentu. Dzięki rozbudowanej strukturze i specjalizacji poszczególnych zakładów, oferujemy Państwu również atrakcyjne jakościowo i cenowo folie budowlane, ogrodnicze, do oczek wodnych, kiszonkarskie, agrotkaniny i agrowłókniny.
Czytaj więcej >

Nova Trading S.A. - Zintegrowany System Rejestracji Czasu Pracy z obsługą Pracowników terenowych

2016-04-13 | Case studies / referencje
Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium. Nova Trading to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.
Czytaj więcej >

WIŚNIOWSKI - System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2016-02-10 | Case studies / referencje
Firma Wiśniowski zlokalizowana pod Nowym Sączem zajmuje się produkcją bram, stolarki oraz ogrodzeń. Firma zgłosiła problem z brakiem centralnego systemu do zarządzania czasem pracy oraz dostępem pracowników na teren zakładów. Po wstępnej analizie AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło system Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w oparciu o czytniki Virdi AC2100. Czytniki te pełnią rolę rejestratorów czasu pracy oraz w miejscach które objęte są szczególną ochroną jak np. serwerownia służą jako kontrola dostępu do pomieszczeń wraz z rejestracją wejść i wyjść. Dzięki zastosowaniu biometrii z detekcją żywej tkanki system daje 100% pewności że właściwa osoba wchodzi do środka a nie ktoś kto pożyczył lub ukradł kartę.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy w 6 lokalizacjach Oddziału ZUS w Biłgoraju.

2016-01-09 | Case studies / referencje
W związku z unowocześnianiem procesów zachodzących w jednostkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział ZUS w Biłgoraju zgłosił zapotrzebowanie na kompleksowy system, który będzie m.in. w pełni obliczał czas pracy pracowników zarówno oddziału jak i podległych inspektoratów, wykazywał spóźnienia, rejestrował wyjścia służbowe oraz generował raporty dla pracowników i grup pracowników.
Czytaj więcej >

Cofely Services Sp. z o.o. - System kontroli dostępu i ewidencji pojazdów RFiD

2015-12-29 | Case studies / referencje
CofelyServices Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji usług zarządzania i utrzymania technicznego obiektów o różnym stopniu skomplikowania i nowoczesności. Firma zgłosiła do AutoID Polska S.A. następujące problemy:
Czytaj więcej >

Stocznia Poltramp Yard S.A. Świnoujście - Zintegrowany System ewidencji osób i pojazdów

2015-12-15 | Case studies / referencje
Stocznia zgłosiła zapotrzebowanie na system który zarządzał będzie ruchem osobowym oraz pojazdów na terenie zakładu. AutoID zaprojektowała a następnie wdrożyła System obejmujący następujące obszary:
Czytaj więcej >

Fabryka Mebli Benix - System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2015-12-08 | Case studies / referencje
W fabryce mebli pod Baranowem AutoID zaprojektowało a następnie wdrożyło system Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w oparciu o czytniki Virdi VS R20, kontrolery MPC 040 oraz Bramki obrotowe(kołowroty).
Czytaj więcej >

Oknoplast Kraków - Kontrola trzeźwości pracowników.

2015-12-01 | Case studies / referencje
AutoID rozbudowało istniejący już u Klienta system Kontroli Dostępu o kontrolę trzeźwości. Każdy pracownik chcąc wejść na teraz zakładu musi przejść pozytywnie kontrolę alkoholową. Do istniejących już bramek obrotowych(kołowrotów) dodaliśmy alkomaty bezdotykowe które to zintegrowane zostały z elektroniką branki.
Czytaj więcej >

Oknoplast Kraków - System rozliczania czasu pracy względem zleceń produkcyjnych.

2015-11-25 | Case studies / referencje
Założeniem system jest uzyskanie precyzyjnej informacji o koszcie pracy związanym z wytworzeniem danego wyrobu. Każda linia produkcyjna wyposażona jest w dwa czytniki zbliżeniowe Virdi VS R20 oraz kontroler zarządzający Virdi MPC 040. Pracownik rozpoczynając pracę na danej lini produkcyjnej(zleceniu) odbija kartę rejestrując początek pracy a w gdy zakończy pracę na tej linii(zleceniu) rejestruje ten fakt również poprzez odbicie karty.
Czytaj więcej >

United Nations Department Safety and Security Zimbabwe - System ewidencji osób i pojazdów UNIS

2015-09-16 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Ewidencji Osób i Pojazdów siedzibie UNDSS w Harare - Zimbabwe. Departament Bezpieczeństwa i Ochrony UNDSS jest międzynarodową organizacją  odpowiedzialną za zapewnienie przywództwa, wsparcie operacyjne i nadzór nad systemem zarządzania bezpieczeństwem , zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla pracowników i osób przebywających w krajach opanowanych przez wojnę lub w trakcie stabilizacji , jak również wspiera wspiera działania operacyjne przy wprowadzaniu programów bezpieczeństwa przez Organizację Narodów Zjednoczonych ONZ.
Czytaj więcej >

System bramek obrotowych - Termy Maltańskie Poznań

2015-09-03 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Bramek Obrotowych w obiekcie Term Maltańskich w Poznaniu. Termy Maltańskie Poznań to najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody termalne, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego, w samym centrum Poznania. Na obszarze 6 ha znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2. 14 pomieszczeń na 1000 m2 tworzy Świat Saun. Profesjonalne SPA 1306 z 17 gabinetami o powierzchni 750 m2 to najlepiej wyposażone spa w Polsce.
Czytaj więcej >

GE Power Controls - System rozliczania czasu pracy na zleceniach produkcyjnych

2015-03-02 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy Pracowników pracujących na poszczególnych zleceniach produkcyjnych. GE oferuje wyjątkową różnorodność światowej klasy technologii stosowanych w takich dziedzinach jak: energetyka, transport, medycyna, systemy zabezpieczeń i uzdatnianie wody. Szeroki wachlarz produktów połączony jest z przemysłowymi i konsumenckimi usługami finansowymi.
Czytaj więcej >

System Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w firmie Eko-Okna

2014-07-07 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w firmie Eko-Okna. Firma Eko-Okna jest czołowym polskim producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, którego produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także w 19 krajach europejskich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnącym zatrudnieniem Klient zgłosił zapotrzebowanie na system, który zautomatyzuje, przyspieszy  i usprawni proces rejestracji czasu pracy pracowników, oraz ułatwi jego rozliczanie pracownikom działu kadr.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu w Hotelu Holiday Inn Kraków City Center

2014-07-07 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła System Kontroli Dostępu w Hotelu Holiday Inn Kraków City Center. Holiday Inn jest jedną z najlepiej rozpoznawanych marek w branży hotelarskiej w Polsce, częścią międzynarodowej grupy InterContinental Hotels Group, będącej w ścisłej czołówce największych firm hotelarskich na świecie. Holiday Inn Kraków City Center jest położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku Głównego.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System zarządzania ruchem pieszym oraz transportem w Fabryce Rigips Saint-Gobain

2014-05-09 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wspólnie z Impel Security Sp. z o.o. wdrożyła Zintegrowany System zarządzania ruchem pieszym oraz transportem w Fabryce Rigips Saint-Gobain Fabryka Stawiany. System składa się z modułów: Kontrola Dostępu osób - obejmuje kilkadziesiąt przejść dwustronnych wewnątrz Przedsiębiorstwa oraz kilka punktów sterujących bramkami obrotowymi. Dzięki wykorzystaniu technologi biometrycznej z detekcją żywej tkanki(Terminale Virdi AC2100 oraz AC5000) system zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym kontrolerom dostępu AC-104 produkcji AutoID Factory Sp. z o.o. udało się wykorzystać znaczną część strych funkcjonujących już czytników w Zakładzie. Obniżyło to znacznie koszty projektu.
Czytaj więcej >

System Ewidencji Pojazdów w Przedsiębiorstwie Produkcyjnym Nordzucker Polska S.A.

2014-02-12 | Case studies / referencje
AutoID Polska S.A. wdrożyła system Ewidencji Pojazdów w Przedsiębiorstwie Produkcyjnym Nordzucker Polska S.A. System w pełni jest oparty o technologię RFiD. Każdy pojazd wyposażony jest w znacznik RFiD (naklejka na szybie pojazdu). Przy bramach wjazdowych zostały zamontowane czytniki dalekiego zasięgu RFiD o zasięgu nawet do 12 metrów. Czytniki połączone z rejestratorem komunikują się w czasie rzeczywistym (online). Szlabany otwierają się automatycznie po wykryciu uprawnionego taga.
Czytaj więcej >

Zintegrowany system zarządzania ruchem pieszym i samochodowym

2013-03-18 | Case studies / referencje
Imperial Tobacco Polska S.A. jest jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce. Na firmę składa się działająca od 13 lat nowoczesna fabryka w Jankowicach k. Poznania oraz zlokalizowany w tym samym miejscu pion handlowy, posiadający również biura regionalne i siły sprzedaży na terenie całego kraju.
Czytaj więcej >

Wdrożenie systemu Kontroli Dostępu - INVESTGAS S.A.

2013-01-15 | Case studies / referencje
INVESTGAS S.A. wypełnia swoją misję będąc firmą, ukierunkowaną na rozwój i modernizację branży gazowniczej. Realizowanie misji firmy przez bardzo dobrze wyszkoloną kadrę inżynieryjno-techniczną, w pełni przygotowaną do wypełniania stawianych przed nią zadań, pozwoliło w trakcie wieloletniej działalności osiągnąć wysoką pozycję na rynku.
Czytaj więcej >

Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Osobowym i Samochodowym - Polska Grupa Energetyczna S.A. - Elektrociepłownia Lublin Wrotków

2012-11-22 | Case studies / referencje
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. – Elektrociepłownia Lublin Wrotków jest jednym z największych producentów i dostawców energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.
Czytaj więcej >

System Kontroli Dostępu/Rejestracji Czasu Pracy - TC Dębica S.A. (grupa Goodyear)

2012-09-27 | Case studies / referencje
Profil Klienta TC Dębica S.A. jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje również na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i urządzeń rolniczych oraz innych produktów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.
Czytaj więcej >

Zaufali nam:

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: