Zamknij
wyszukaj na stronie

Szlachetna Paczka — nasza firmowa tradycja

W okresie świątecznym wartość wdzięczności i hojności nabiera szczególnej wagi. To czas, gdy działamy nie tylko dla siebie, ale także dla innych, starając się uczynić ich życie choć odrobinę lepszym. W naszej firmie od lat praktykujemy tę filozofię, zaangażowani w jedną z najpopularniejszych w Polsce inicjatyw dobroczynnych — Szlachetną Paczkę.

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia często nakazuje nam skupienie na własnych sprawach, łatwo zapomnieć o potrzebach innych. Nasze zaangażowanie w Szlachetną Paczkę przypomina nam, że nie jesteśmy sami i że nasze działania mogą naprawdę zmieniać życie innych ludzi. To nie tylko sprawia, że nasza firma jest lepszym miejscem do pracy, ale również daje nam satysfakcję z tego, że robimy coś naprawdę wartościowego. Nie ma lepszego sposobu na okazanie wsparcia i troski o innych niż uczestnictwo w akcji, która skupia się na potrzebach najbardziej potrzebujących rodzin. Szlachetna Paczka to więcej niż tylko prezenty pod choinkę. To działanie, które pomaga jednostkom i rodzinom przejść przez trudne chwile, dając im nadzieję na lepszą przyszłość.

Nasze zaangażowanie w Szlachetną Paczkę to dla nas jednak coś więcej niż tylko charytatywna działalność. To część naszej tożsamości jako firmy, wartości, które wyznajemy i praktykujemy na co dzień. Wierzymy, że nasze działania mogą inspirować innych do podjęcia podobnych kroków. Współpraca ze Szlachetną Paczką to dla nas nie tylko sposób na pomoc potrzebującym, ale także okazja do budowania firmowej kultury opartej na wartościach takich jak empatia, solidarność i odpowiedzialność społeczna.

AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023 AutoID - Szlachetna Paczka 2023

Zaufali nam

Kontakt

Godziny otwarcia biura:
pon - pt 9.00 do 16.30

Wsparcie techniczne:
pon - pt 9.00 do 16.00

autoid@autoid.pl
+48 12 260 16 50
ikona kontaktu
Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Kontakt
X
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Zarządzaj plikami cookies