Zamknij
wyszukaj na stronie

Akcja-zwierzaczki w AutoID — jak pomogliśmy zwierzętom w schroniskach

Dary zebrane na pomoc schroniskom

Po raz kolejny mieliśmy możliwość przekonać się, ze w naszej firmie pracują nie tylko specjaliści w swoim fachu, ale także osoby z ogromnymi sercami i chęcią pomocy. W tej akcji połączyła nas miłość do zwierząt! Wraz z innymi przedsiębiorstwami z naszego holdingu postanowiliśmy zjednoczyć siły i zorganizować zbiórkę na rzecz schronisk dla zwierząt działających w Małopolsce. Była to dla nas przede wszystkim okazja do wsparcia potrzebujących, ale także szansa na pokazanie, że nowoczesne technologie idą w parze z sercem i empatią.

Nasza akcja rozpoczęła się standardowo — od poinformowania naszych współpracowników o podjętej oddolnie inicjatywie. E-maile, firmowy komunikator, a także rozmowy osobiste… użyliśmy wszystkich możliwych sposobów, by dotrzeć do jak największej liczby osób. A efekty? Były niesamowite i przerosły oczekiwania! Nasze biuro szybko wypełniło się pudełkami i torbami z podarunkami dla bezdomnych zwierząt. W tym samym czasie zapełniała się nasza wirtualna skarbonka! Następnie przyszła pora na zakupy — karmy, żwirek, podkłady higieniczne miski, smaczki, zabawki, czyli wszystko to, co potrzebne jest zwierzętom, niezależnie od pory roku.

Wizyta w schronisku

Po skompletowaniu prezentów niezwłocznie dostarczyliśmy zebrane dary do schronisk. Było to nie tylko moment dumy ze wszystkich zaangażowanych w akcję pracowników, ale także czas radości i wzruszenia, kiedy mogliśmy zobaczyć uśmiech na twarzach opiekunów w organizacjach oraz radość zwierzaków, dla których takie odwiedziny również były nie lada atrakcją.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i okazane wsparcie! Jesteście wielcy!

Głęboko wierzymy, że to początek naszej drogi w kierunku dalszych inicjatyw, które mogą sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich istot!

Zaufali nam

Kontakt

Godziny otwarcia biura:
pon - pt 9.00 do 16.30

Wsparcie techniczne:
pon - pt 9.00 do 16.00

autoid@autoid.pl
+48 12 260 16 50
ikona kontaktu
Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Kontakt
X
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Zarządzaj plikami cookies