Zamknij
wyszukaj na stronie

Długo wyczekiwana premiera! Ruszyła strona rosslare.pl!

Długo czekaliśmy, aby móc podzielić się z Wami efektami naszej wielomiesięcznej wytężonej pracy, ale dziś nadszedł ten dzień! Polskojęzyczna strona marki Rosslare już działa! Co na niej znajdziecie? Jakie informacje warto sprawdzić?

Pewnie wielu z Was nie wie, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy Rosslare, która dostarcza rozwiązania z zakresu kontroli dostępu. Firma ta posiada jeden z najszerszych portfeli produktów wraz z dopasowanymi rozwiązaniami softowymi. Wiemy, że temat kontroli dostępu oraz pobocznych rozwiązań jest dla wielu organizacji ważny, a przy tym skomplikowany, dlatego chcemy zapewnić naszym Klientom dostęp do wiedzy na ten temat, tak aby mogli w pełni zaufać naszym propozycjom i rekomendacjom.

Co znajdziecie na stronie rosslare.pl?

Przede wszystkim kompleksowe informacje na temat oferowanych produktów:

 • oprogramowanie AxTrax Pro™,
 • kontrolery sieciowe,
 • czytniki kontroli dostępu,
  • czytniki zbliżeniowe,
  • czytniki szyfrowane,
  • czytniki dalekiego zasięgu,
  • czytniki mobilne,
  • czytniki biometryczne,
 • identyfikatory RFID.

Ponadto na stronie zamieściliśmy opis rozwiązań, które można wdrożyć na bazie urządzeń Rosslare, a także, w jakich branżach sprawdzą się najlepiej, pozwalając na bezpieczne oraz wydajne działanie. Warto także zajrzeć do zakładki „Technologie”, gdzie opisujemy stosowane przez nas rozwiązania, by wyjaśnić ich działanie, jak i wskazać korzyści wynikające z ich zastosowania.

To jednak nie koniec! W sekcji „Aktualności” będziemy regularnie zamieszczać wpisy blogowe, gdzie w formie artykułów nasi eksperci odpowiedzą na zadawane przez Was pytania, a także wyjaśnią wszelkie skomplikowane kwestie, aby rozwiać najczęstsze wątpliwości związane z kontrolą dostępu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony rosslare.pl. Wasze pytania i sugestie możecie wysyłać poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole wyższej wskazanej strony.

Udanej lektury!

Nowa strona Rosslare

Zaufali nam

Kontakt

Godziny otwarcia biura:
pon - pt 9.00 do 16.30

Wsparcie techniczne:
pon - pt 9.00 do 16.00

autoid@autoid.pl
+48 12 260 16 50
ikona kontaktu
Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Kontakt
X
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Zarządzaj plikami cookies