Aktualności

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2019-04-19 | News
Życzymy Wam, by te Święta były chwilą wytchnienia, czasem spędzonym z najbliższymi, momentem pozwalającym naładować życiowe baterie za sprawą wiosennej energii!
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2018-12-19 | News
W imieniu całego zespołu AutoID życzymy w te Święta wielu chwil wytchnienia, spędzonych w rodzinnej atmosferze, a na nadchodzący Nowy Rok wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Czytaj więcej >

IT Future Expo - doroczne spotkanie polskiego środowiska IT

2018-10-16 | News
IT Future Expo to doroczne spotkanie polskiego środowiska IT w całości poświęcone technologiom dla biznesu. To kluczowe wydarzenie na mapie technologicznych eventów dla chcących poznać aktualne trendy w rozwoju technologii i sprostać nadchodzącym wyzwaniom w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji.
Czytaj więcej >

Konferencja ELO ECM Kongres 2018

2018-09-04 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jako partner technologiczny uczestniczy w corocznej konferencji ELO ECM Kongres 2018. ELO Digital Office oferuje od więcej niż 20 lat produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów.
Czytaj więcej >

Kompleksowe rozwiązania magazynowe - UNIS WMS a zagadnienia inwentaryzacji i spisu z natury

2018-08-08 | News
Koniec roku to w firmach, często wiele godzin poświęconych na prace związane z wykonaniem popularnego „spisu z natury”. Niezależnie od tego jaka jest specyfika branży danej firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda firma przynajmniej raz w roku powinna przeprowadzić pełna inwentaryzację - spis całości stanów magazynowych.
Czytaj więcej >

Kompleksowe rozwiązania magazynowe – UNIS WMS / Regały / Oznaczenia Magazynowe

2018-08-08 | News
Sprawnie działający magazyn dla firm logistycznych, produkcyjnych i wszystkich innych, w których zachodzą wewnętrzne i zewnętrzne procesy logistyczne obejmujące magazynowanie produktów, przepakowania, kompletacje wysyłek, to to kluczowy aspekt prowadzenia działalności. Za prawidłowa realizacje tych procesów odpowiadają trzy podstawowe elementy
Czytaj więcej >

Program ABBYY FineReader "Najlepsze oprogramowanie skanujące 2018"

2018-06-24 | News
Program ABBYY FineReader został wyróżniony tytułem "Najlepsze oprogramowanie skanujące 2018" przez portal techradar.com! TechRadar jest dziesiątym najpopularniejszym portalem technologicznym na świecie! Miesięcznie portal odwiedza 73 miliony czytelników. ABBYY FineReader jest liderem w swojej dziedzinie od wielu lat.
Czytaj więcej >

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 - fotorelacja

2018-04-27 | News
W dniach 23-26 kwietnia 2018 r. w Poznaniu trwały MIĘDZYNARODOWE TARGI ZABEZPIECZEŃ - SECUREX 2018. Ta odbywająca się co dwa lata największa i najbardziej prestiżowa impreza branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej każdorazowo przyciąga kilkadziesiąt tysięcy gości i specjalistów elektronicznych systemów zabezpieczeń. Podczas targów wielu wystawców przedstawiło innowacyjne rozwiązania oraz nowości technologiczne z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz innych zabezpieczeń.
Czytaj więcej >

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 w Poznaniu

2018-04-20 | News
Już w poniedziałek ruszają MIĘDZYNARODOWE TARGI ZABEZPIECZEŃ SECUREX 2018 w Poznaniu. Przyjdź i odwiedź nas: PAWILON 7, STOISKO 7. Zapraszamy! Podczas Targów zaprezentujemy platformę UNIS do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie: Systemów Kontroli Dostępu Systemów Rejestracji Czasu Pracy Systemów Magazynowych Systemów Rozliczeń Produkcyjnych.
Czytaj więcej >

Życzenia Wielkanocne od AutoID Polska S.A.

2018-03-29 | News
Rejestratory czasu pracy - stop! Nadszedł długo oczekiwany czas - czas, by rozpocząć obsługę świątecznych gości i inwentaryzację naszych domowych magazynów, tak by niczego nie zabrakło zarówno w wielkanocnym koszyczku jak i na świątecznym stole. Tego Państwu życzymy - wyjątkowych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
Czytaj więcej >

Audit Recertyfikujący 2018

2018-03-15 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska pod koniec lutego 2018 roku po raz kolejny została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001 : 2015. Jednostka prowadząca audit - TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) - potwierdziła wysoki poziom jakości Systemu Zarządzania w naszej firmie w zakresie projektowania, produkcji i wdrażania oprogramowania oraz sprzedaży specjalizowanych rozwiązań informatycznych.
Czytaj więcej >

Informacja ABBYY na temat polityki sprzedaży i serwisu dla silników ABBYY SDK

2018-01-25 | News
Na prośbę producenta rozwiązań OCR, firmy ABBYY, przekazujemy Państwu informacje dotyczące polityki wsparcia technicznego oraz sprzedaży licencji silników ABBYY SDK wraz z licencjami uruchomieniowymi RTL.
Czytaj więcej >

AutoID w gronie dostawców rozwiązań dla Uniwersytetu Warszawskiego

2017-09-27 | News
Dołączyliśmy do elitarnego grona dostawców rozwiązań dla Uniwersytetu Warszawskiego - więcej Pracownicy uczelni podjęli decyzję o skorzystaniu z rozwiązania ABBYY FineReader dla potrzeb rozpoznawania dokumentów. Szczególnie przydatna okazała się funkcja Hot-Folder pozwalająca na zautomatyzowanie procesu przetwarzania dokumentów.
Czytaj więcej >

2017 VIRDI Partner Conference - fotorelacja

2017-09-25 | News
2017 VIRDI Partner Conference coroczna konferencja zrzeszającej Partnerów Handlowych koreańskiego producenta urządzeń z zakresu bezpieczeństwa zakończona sukcesem! W tym roku to nasza firma była organizatorem konferencji, a jej uczestników gościł TURÓWKA HOTEL & SPA położony tuż obok zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce.
Czytaj więcej >

2017 VIRDI Partner Conference

2017-09-05 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jest współorganizatorem 2017 VIRDI Partner Conference, corocznej konferencji zrzeszającej Partnerów Handlowych koreańskiego producenta urządzeń z zakresu bezpieczeństwa. W tym roku to Kraków ma zaszczyt gościć uczestników konferencji. Spotkanie, w którym udział wezmą specjaliści z branży bezpieczeństwa ze wszystkich kontynentów świata, odbędzie się dniach 17-19 września 2017.  Tematem przewodnim będą rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia służące do identyfikacji osób.
Czytaj więcej >

Konferencja ELO ECM Kongres 2017

2017-09-04 | News
Z przyjemnością informujemy, iż AutoID Polska SA jako partner technologiczny uczestniczy w corocznej konferencji ELO ECM Kongres 2017. ELO Digital Office oferuje od więcej niż 20 lat produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów.
Czytaj więcej >

AutoID Polska SA na Synergy Days 2017

2017-06-20 | News
AutoID Polska SA we współpracy z Synergy Poland Sp. z o.o. uczestniczy w wydarzeniu Syngergy Days 2017 w Chorzowie - 20.06.2017 oraz Wrocławiu 22.06.2017.
Czytaj więcej >

AutoID na Belgian Contact Days - Security & Safety

2017-06-20 | News
W dniach 15-16.06.2017 na zaproszenie agencji Awex (Wallonia Foreing Trade and Investment Agency) AutoID Polska SA brała udział w spotkaniach biznesowych Belgian Contact Days - Security & Safety. Imreza odbyła się w malowniczym belgijskim miasteczku Mons zlokalizowanym ok. 60 km od stolicy Unii Europejskiej - Brukseli.
Czytaj więcej >

Targi Fit-Expo 2017, GymManager

2017-05-30 | News
Nasz Partner firma Shartpec producent oprogramowania GymManager służącego do zarządzania m.in. klubami fitness, siłowniami, basenami, salami treningowych był uczestnikiem Targów Fitness FIT EXPO w Poznaniu. Biometryczne terminale VIRDI są zintegrowane z systemem GymManager oraz Kioskami Samoobsługowymi. Nasze terminale biometryczne zwiększają kontrolę rejestrowania obecności klientów w klubie. Na Kiosku Samoobsługowym Klient może samodzielnie dokonać rejestracji linii papilarnych, wybrać i zakupić karnet, czy też zarządzać swoimi płatnościami.
Czytaj więcej >

Życzenia Wielkanocne od AutoID Polska S.A.

2017-04-13 | News
Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy,a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.życzy Zespół AutoID
Czytaj więcej >

Życzenia Świąteczne od AutoID Polska S.A.

2016-12-22 | News
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów życzy: Zespół AutoID Polska S.A.
Czytaj więcej >

W imieniu naszego partnera ELO Digital Office, serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie ELO ECM 2016 (2)

2016-09-20 | News
Sprawdzony i bezpieczny system do Zarządzania Dokumentami, Archiwizowania i Obiegu Dokumentów. Zarządzanie Dokumentami: Wszystkie dokumenty w jednym miejscu Zawsze szybki dostęp według uprawnień Wersjonowanie dokumentów Równoległy dostęp do dokumentów Archiwizowanie: Dokumenty, maile, faktury, zdjęcia, rysunki,.... Likwidacja niepotrzebnych kopii Redukcja kosztów archiwizowania Elektroniczny obieg dokumetów: W każdej chwili wiadomo u kogo jest który dokument
Czytaj więcej >

Zmiany w usłudze ABBYY SMUA

2016-07-06 | News
Szanowni Państwo Na prośbę firmy ABBYY, producenta rozwiązań SDK, przesyłamy informację o wchodzących w życie od 01 lipca 2016, zmianach w usłudze ABBYY SMUA. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.
Czytaj więcej >

Konferencja AutoID dla Partnerów 2016

2016-06-06 | News
W dniach 19-20.05.2016 odbyła się kolejna konferencja dla Partnerów AutoID Polska z zakresu Systemów Zabezpieczeń. W tym roku spotkaliśmy się z najaktywniejszymi kontrahentami na torze gokartingowym w Krakowie. Rywalizacja na torze Gokarting Center (www.gokarting.com.pl) w Krakowie trwała ponad trzy godziny. W trakcie testowych jazd każdy uczestnik miał okazję przetestować swojego bolida i przystosować się do warunków panujących na torze. Już w pierwszych jazdach można było zaobserwować kto po raz pierwszy zasiadł za sterami bolida, a kto jest stałym użytkownikiem gokartów.
Czytaj więcej >

II Edycja spotkań dotyczących produktów ABBYY SDK

2016-06-01 | News
AutoID Polska SA  zaprasza na: II edycję spotkań dotyczących produktów ABBYY SDK Silniki ABBYY w Praktyce Wykorzystanie Kodu w Projektach oraz Finansowanie ze środków UE Spotkanie prowadzone będzie w formie wykładów oraz warsztatów.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na konferencji Automotive

2016-05-30 | News
W dniach 10-11 maja 2016 we Wrocławiu odbyła się konferencja naukowo-techniczna AUTOMOTIVE, czyli branżowe forum dyskusyjne poświęcone tematom adaptacji najnowszych rozwiązań, a także diagnostyce i monitoringowi linii produkcyjnych w branży Automotive. Celem drugiej edycji wydarzenia jest wymiana doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk.
Czytaj więcej >

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń - Securex 2016

2016-05-09 | News
W dniach 25-28.04.2016 w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń - Securex 2016. Ta prestiżowa impreza odbywająca się co dwa lata przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki ogromnej liczbie publikacji w mediach ogólnopolskich, lokalnych i branżowych, spora część zainteresowanych osób mogła usłyszeć i zobaczyć co dzieje się na tym wyjątkowym wydarzeniu branżowym.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie - Securex 2016

2016-04-13 | News
AutoID Polska S.A. zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie - Securex 2016. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: Pawilon 7, Stoisko 36 W trakcie targów zaprezentujemy najnowsze rozwiązania VIRDI - mobilny system identyfikacji użytkowników VTerminal oraz pokażemy premierowo terminal AC 2200 z obsługą klucza "Imkey" za pomocą technologii bluetooth.
Czytaj więcej >

Film Opisujący działanie usługi Hot-folder w programie FineReader Corporate

2016-03-24 | News
ABBYY FineReader 12 Corporate dla małych, średnich firm, korporacji, urzędów i instytucji mienia publicznego  Podstawowe zalety programu to:  zamiana zeskanowanych dokumentów drukowanych, cyfrowych zdjęć i pliki PDF na postać edytowalną.  tworzenie i planowanie zadań dzięki usłudze Hot-Folder  pobieranie dokumentów do przekształcania z serwera ftp oraz dowolnego miejsca dysku sieciowego  współdzielenie zadań w grupie 
Czytaj więcej >

AutoID sponsorem konferencji "Inteligenta Fabryka - pełna automatyzacja przemysłu"

2016-03-10 | News
W dniu 10.03.2016 AutoID Polska SA we współpracy z Partnerem - firmą Synergy Poland weźmie udział w konferencji "Inteligenta Fabryka - pełna automatyzacja przemysłu. Spotkanie odbędzie się w niedawno otwartym hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport. W spotkaniu swój udział potwierdziło ok 100 przedstawicieli polskich firm produkcyjnychchcących poznać techniki informatyczne wspierające procesy biznesowe w organizacji.
Czytaj więcej >

Nie obawiaj się niezapowiedzianej kontroli

2016-02-08 | News
Po decyzji szefowej Państwowej Inspekcji Pracy inspektorzy będą mogli przeprowadzać kontrole w firmach bez wcześniejszej zapowiedzi. Do tej pory inspektorzy wchodzący do firmy na kontrolę musieli informować przedsiębiorcę o zamiarze jej wszczęcia z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Teraz pracodawca w zasadzie może się spodziewać kontroli w każdej chwili i powinien być na nią zawsze przygotowany.
Czytaj więcej >

Konferencja Virdi Partners Dubai 2016

2016-01-20 | News
W Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyła się kolejna konferencja z udziałem AutoID oraz 80 światowych partnerów Virdi. Przedstawiciele wszystkich kontynentów przybyli do Dubaju w celu wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat kierunku rozwoju Systemów Automatycznej Identyfikacji. Producent przedstawił również nową gamę urządzeń, która wkrótce zostanie uwzględniona w portfolio AutoID.
Czytaj więcej >

System obrotu ekologicznymi, identyfikowalnymi paletami

2015-12-09 | News
Nasz partner, All Green Pallets, w doborowym towarzystwie w dniach 18-19 listopada zaprezentował system obrotu ekologicznymi, identyfikowalnymi paletami na konferencji Warehouse Management. Dzięki robotowi Versa Box, nikt nie mógł mieć wątpliwości, że "to działa". Stworzone ad hoc "konsorcjum" producenta palet, operatora poolu i operatora robotów zadziałało bez zgrzytów. Autentyczna i niewymuszona synergia!
Czytaj więcej >

Konferencja "Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture"

2015-11-02 | News
W dniach 21-22 października AutoID Polska S.A. oraz ABBYY były gospodarzami Konferencji "Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture" Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem za co bardzo Państwu dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas spotkaniach.
Czytaj więcej >

Szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID Polska S.A.

2015-09-29 | News
W dniach 24-25 września odbyło się kolejne szkolenie specjalistów z branży bezpieczeństwa i zaawansowanych systemów kontroli dostępu. Przez 2 dni uczestnicy zapoznawali się z zasadami projektowania instalacji oraz bogatą ofertą urządzeń do biometrycznej i zbliżeniowej kontroli dostępu marki VIRDI, ćwiczyli także praktyczną stronę konfiguracji, podłączania i uruchamiania urządzeń jak również instalację oprogramowania i rozwiązywanie typowych problemów z jakimi można się spotkać w codziennym użytkowaniu systemu.
Czytaj więcej >

Bezpłatna Konferencja AutoID Polska S.A & ABBYY - Oszczędność dzięki automatycznemu przetwarzaniu faktur w ABBYY FlexiCapture

2015-09-24 | News
Już dziś zapraszamy do udziału w październikowym wydarzeniu jakim jest Bezpłatna Konferencja organizowana wspólnie przez AutoID Polska S.A. oraz ABBYY.
Czytaj więcej >

ABBYY FineReader - działanie

2015-09-01 | News
ABBYY FineReader 12 umożliwia łatwe konwertowanie dokumentów papierowych, plików PDF oraz zdjęć cyfrowych do postaci edytowalnych plików w wybranym przez ciebie formacie.
Czytaj więcej >

Finał Konkursu na Staż

2015-06-11 | News
Zakończyliśmy konkurs na staż w AutoID Polska S.A.I edycja konkursu cieszyła się dużą popularnością. Dziękujemy Wam za wszystkie otrzymane prace! Bardzo cieszy nas ich wysoki poziom.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. jest jednym z prelegentów "ELO ECM Kongres 2015"

2015-05-05 | News
„Biznes bez granic dzięki najlepszemu ECM od ELO” na którym prezentowane będąciekawe wykłady ekspertów w dziedzinie ECM. Oprócz prezentacji na aktualne tematy, gwarantowana jest miła atmosfera i możliwość  kontaktu z ekspertami i certyfikowanymi partnerami.
Czytaj więcej >

Szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID Polska S.A.

2015-04-20 | News
W dniach 08-10.04.2015 r. w siedzibie AutoID Polska S.A. odbyły się szkolenia oraz warsztaty dla Partnerów handlowych AutoID. Zajęcia trwały trzy dni z czego: dzień pierwszy to szkolenie handlowe pt. "Kompetencje sprzedażowe", zagadnienia obejmowały: 10 najważniejszych problemów Klienta. Jak dobrać sprzęt i oprogramowanie żeby rozwiązać problemy Klienta. W jaki sposób zaprezentować kompetencje firmy na spotkaniu. dzień drugi i trzeci to warsztaty techniczne pt: "Kompetencje techniczne", zagadnienia obejmowały: Urządzenia Virdi Moduły oprogramowania Unis.
Czytaj więcej >

Konkurs na staż w AutoID Polska S.A.!

2015-04-15 | News
Ogłaszamy konkurs na staż w AutoID Polska S.A.! Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu AutoID Polska S.A. i uważasz, że masz odpowiednie kwalifikacje, weź udział w naszym konkursie na staż. Konkurs polega na stworzeniu odpowiedzi pisemnej na jeden z dwóch tematów. Jeśli chciałbyś dostać się do działu technicznego, napisz pracę na temat: "Twoja wizja wykorzystania technologii RFID w przemyśle.”, jeśli jednak czujesz, że Twoje miejsce jest w dziale handlowym, udowodnij to przygotowując pracę na temat: „Dlaczego przedsiębiorstwa powinny zaopatrzyć się w technologię RFID?”.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na Targach Budma 2015

2015-03-18 | News
W dniach 10-13.03.2015 wzięliśmy udział w targach Budma 2015. Nasze stoisko w pawilonie IV cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających jak innych wystawców. Główna atrakcją była makieta prezentująca nasze możliwości w zakresie zarządzania ruchem samochodowym w obszarze zakładu/fabryki. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem.
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2015

2015-03-18 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska po raz kolejny została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2009. Jednostka prowadząca audit - TÜV Nord Polska Sp. z o.o. (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom Jakości Zarządzania w Naszej Firmie. Certyfikacja Systemu odbyła się po raz pierwszy w AutoID Polska w 2009 roku. W lutym bieżącego roku System został ponownie pomyślnie recertyfikowany na okres kolejnych trzech lat. Otrzymanie tego certyfikatu nie jest zakończeniem procesu utrzymania jakości, ale dopiero jego początkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka Jakość Zarządzania, przekładała się wprost na jakość usług świadczonych przez naszą firmę.
Czytaj więcej >

I Konferencja Partnerska AutoID Polska S.A.

2015-03-06 | News
W dniach 26-27.02.2015 gościliśmy naszych partnerów na pierwszej Konferencji Partnerskiej w hotelu Mercure Dosłońce. W spotkaniu udział wzięło 80 osób reprezentujących ponad 40 naszych firm partnerskich oraz zarząd firmy Virdi z Korei Południowej. Spotkanie zaowocowało nowymi pomysłami na poszerzenie i zacieśnienie współpracy.
Czytaj więcej >

Szlachetna Paczka 2014

2014-11-28 | News
Już po raz czwarty firma AutoID Polska S.A.  dołączyła do projektu  SZLACHETNEJ PACZKI, który niesie radość i nadzieję najbardziej potrzebującym. Tegoroczne hasło ogólnopolskiej akcji brzmi: Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego. Poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl wybraliśmy jedną z potrzebujących rodzin. Sytuacja życiowa rodzin biorących udział w tym programie pomocy jest bardzo trudna - lecz każda z nich ma inne potrzeby. W tym roku, dzięki ogromowi pracy wolontariuszy, projekt Szlachetna Paczka zaczyna się wcześniej, co sprawia, że mamy więcej czasu na przygotowanie całej akcji - mogliśmy poznać bardzo dokładnie historię rodziny i przygotować niezbędne dla niej produkty.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na walnym zgromadzeniu CKBS

2014-11-17 | News
Jako jedyna zewnętrzna firma zostaliśmy zaproszeni na posiedzenie walnego zgromadzenia członków Czeskiego Klubu Firm Ochroniarskich CKBS. Uczestnicy ocenili nasze rozwiązania jako bardzo innowacyjne i nowoczesne, najbardziej przypadł wszystkim do gustu system kontroli dostępu oparty na czytnikach biometrycznych Virdi a w szczególności detekcja żywej tkanki oraz szeroki zakres możliwości wykorzystania zarówno systemu jak i samych terminali.
Czytaj więcej >

Zarząd AutoID Polska S.A. uczestniczy w konferencji dla Partnerów producenta Virdi

2014-09-23 | News
Zarząd AutoID Polska S.A. uczestniczy w konferencji dla Partnerów producenta Virdi, która odbywa się w dniach 23-25 września 2014 w Seulu. W konferencji zorganizowanej przez jednego ze światowych liderów w zakresie urządzeń biometrycznych uczestniczy 20 Dystrybutorów z całego świata.
Czytaj więcej >

Kolejny projekt badawczo-rozwojowy AutoID Polska S.A.

2014-07-04 | News
W dniu 16 lipca 2014r. Spółka Auto ID Polska Spółka Akcyjna będąc liderem projektu pt. "Innowacyjna diagnostyka umożliwiająca personalizację procesu leczenia poprzez opracowanie rozwiązania wspomagającego badanie kolonoskopowe, podnoszącego wykrywalność stanów przedrakowych i nowotworów jelita grubego o niskim stadium zaawansowania"   podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie nr INNOMED/I/12/NCBiR/2014.  Umowa o dofinansowanie dotyczy projektu który został współfinansowany w ramach Programu INNOMED i zostanie zrealizowany we współpracy ze Spółką dmt Software House sp. z o.o. oraz Uniwersytetem Jagiellońskim (Wydział Matematyki i Informatyki). Celem nadrzędnym projektu jest zwiększenie wykrywalności stanów przedrakowych dolnego odcinka przewodu pokarmowego i nowotworów jelita grubego o niskim stadium zaawansowania i personalizacja terapii pacjenta. Cel ten zostanie osiągnięty przez zwiększenie dokładności oceny błony śluzowej jelita. Spowoduje to poprawę jakości wykonywanego badania kolonoskopowego. Będzie do tego służyć opracowane w ramach projektu innowacyjne narzędzie informatyczne (aplikacja) służące wspomaganiu pracy lekarza wykonującego badanie endoskopowe. W wyniku zaplanowanych prac badawczych i rozwojowych zostanie opracowane oprogramowanie wspomagające diagnostykę kolonoskopową poprzez filtrowanie obrazu na bazie klasyfikatorów stworzonych w trakcie trwania projektu i wskazywanie w trakcie badania miejsc podejrzanych chorobowo,  z kluczową i innowacyjną w skali światowej funkcjonalnością, dającą możliwość porównania badań  tego samego pacjenta online. Wdrożenie wyników prac badawczo – rozwojowych w ramach projektu będzie stanowiło znaczący krok w rozwoju techniki medycznej z obszaru diagnostyki kolonoskopowej w Polsce. Będziemy mieć do czynienia z niespotykana dotychczas możliwością szczegółowej diagnostyki zmian onkologicznych jelita grubego. Przyczyni się to do rozwoju spersonalizowanych terapii, a w rezultacie skutkować będzie zwiększeniem liczby wykrywalnych zmian w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Całkowita wartość projektu: 9 163 640,36 PLN Wartość przyznanego dofinansowania: 5 634 315,05 PLN Lata realizacji projektu: 2014-2017 Osoba kontaktowa: Arkadiusz Malesa Adres kontaktowy: arkadiusz.malesa@autoid.pl Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. na SECUREX 2014

2014-04-01 | News
W dniach 08-14.04.2014. odbyły się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex 2014, gdzie firma AutoID Polska S.A., wiodąca firma na polskim rynku w zakresie Systemów Zabezpieczeń, kompleksowo zaprezentowałą swoją ofertę. 
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2014

2014-03-05 | News
Z przyjemnością informujemy, że AutoID Polska pod koniec lutego 2014 r. została poddana kolejnemu auditowi w nadzorze na zgodność z wymaganiami standardów ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004. Jednostka prowadząca audit - Germanischer Lloyd (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom jakości zarządzania, troski o środowisko oraz bezpieczeństwo Naszych pracowników i współpracowników.
Czytaj więcej >

Zapytanie ofertowe - tablica pamiątkowa

2013-07-09 | News
Zapraszamy do składnia ofert na wykonie tablicy pamiątkowej w ramach promocji projektu realizowanego w ramach  POIG 8.2 „Wdrożenie systemu B2B klasy CRM automatyzującego procesy biznesowe zachodzące między firmą AutoID i jej partnerami". Szczegóły w pliku PDF.
Czytaj więcej >

Audit recertyfikujący 2013

2013-02-19 | News
Miło nam poinformować, że AutoID Polska w lutym 2013 r. została poddana auditowi recertyfikacyjnemu na zgodność z wymaganiami standardów ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004. Jednostka prowadząca audit - Germanischer Lloyd (pod akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji) potwierdziła wysoki poziom jakości zarządzania, troski o środowisko oraz bezpieczeństwo Naszych pracowników i współpracowników. AutoID Polska przeszła pozytywnie audit recertyfikacyjny Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami wyżej wymienionych norm i dzięki wspólnemu wysiłkowi otrzymała na kolejne 3 lata Certyfikaty ISO.
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. laureatem programu "Solidna Firma 2012"

2013-01-30 | News
Z przyjemnością informujemy, że AutoID Polska S.A. została po raz kolejny nominowana do prestiżowego tytułu Solidna Firma. Nasza firma już po raz szósty została laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Od 2007 decydujemy się poddawać corocznej szczegółowej kontroli przeprowadzanej przez pismo konsumenckie. Wszystkie weryfikacje zasad działania firmy przyniosły jej zasłużone laury w 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz 2012 roku. Udział w Programie biorą firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli.
Czytaj więcej >

Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe między AutoID Polska i jej partnerami

2012-08-15 | News
W lipcu 2012 r. rozpoczęliśmy realizację projektu badawczego dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.2. "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" (numer umowy: UDA-POIG.08.02.00-12-032/11/00). Projekt "Wdrożenie Systemu B2B klasy CRM automatyzującego procesy biznesowe zachodzące między firma AutoID i jej partnerami" będzie realizowany w okresie 1.07.2012-31.07.2013. 
Czytaj więcej >

Oprogramowanie Blancco uzyskało certyfikat Common Criteria

2012-04-26 | News
Oprogramowanie Blancco do trwałego usuwania danych uzyskało certyfikat Common Criteria. Podczas certyfikacji sprawdzana jest wydajność procesu usuwania danych przez oprogramowanie przeznaczone dla organizacji rządowych i komercyjnych, w których obowiązują surowe zasady ochrony danych i wymagania związane z koniecznością zachowywania zgodności z przepisami.
Czytaj więcej >

Zaufali nam:

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: