Zamknij
wyszukaj na stronie

Wdrożenie systemu Kontroli Dostępu - INVESTGAS S.A.

Terminal VIRDI AC-1000

INVESTGAS S.A. wypełnia swoją misję będąc firmą, ukierunkowaną na rozwój i modernizację branży gazowniczej. Realizowanie misji firmy przez bardzo dobrze wyszkoloną kadrę inżynieryjno-techniczną, w pełni przygotowaną do wypełniania stawianych przed nią zadań, pozwoliło w trakcie wieloletniej działalności osiągnąć wysoką pozycję na rynku.

Klient zwrócił się z zapytaniem o system który zapewni bezpieczny dostęp do siedziby firmy znajdującej się w centrum Warszawy. Obawy Klienta były takie że po wejściu do budynku osoba mogła się udać do strefy do której nie powinna była i spowodować zagrożenie. Kolejną problemem był wyciągnięty z doświadczeń problem z wymienianiem się kartami przez pracowników oraz obawa o możliwość łatwego sfałszowania karty i wykonanie duplikatu.

Po przeprowadzonej analizie przedwdrożeniowej obie strony stwierdziły że zostanie wdrożony nowy system bazujący na bezpiecznych, szyfrowanych kartach MIFARE DESFIRE oraz aby zagwarantować bezpieczeństwo dostępu do szczególnie wrażliwych pomieszczeń czytniki biometryczne VIRDI które posiadają detekcję żywej tkanki i uniemożliwiają stworzenie repliki palca.

W przypadku korzystania z kart dodatkowo wzmocniono system o integrację z monitoringiem polegającym na wykonanie zdjęcia osobie która odbija się na czytnik i zapisaniem zdjęcia pod tym zdarzeniem w oprogramowaniu.

Wdrożenie systemu trwało około 2 tygodnie, łącznie objęto Kontrolą Dostępu całą siedzibę Investgas S.A i zakończyło się sukcesem. Obecnie system jest zarządzany tylko przez jedną osobę która ma pełen mechanizm dotyczący uprawnień dostępu, raportowania oraz sprawdzania zdarzeń z czytników oraz kamer.

Po zakończeniu szkoleń i uruchomieniu systemu dostawca AutoID Polska S.A. zapewnił wsparcie i pomoc dla użytkowników oraz świadczy usługi wsparcia dla bieżących potrzeb Zamawiającego.

Zaufali nam

Kontakt

Godziny otwarcia biura:
pon - pt 9.00 do 16.30

Wsparcie techniczne:
pon - pt 9.00 do 16.00

autoid@autoid.pl
+48 12 260 16 50
ikona kontaktu
Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Kontakt
X
Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na zadane pytanie. Wyświetl pełną treść zgody.
Zarządzaj plikami cookies