Aktualności

Kompleksowe wyposażenie magazynów - UNIS WMS, regały, antresole

2018-01-05 | Nowe produkty
Aby magazyn działał prawidłowo poza systemem UNIS WMS, który pozwala na zarzadzanie całością procesów magazynowych od momentu przyjęcia towaru na magazyn, aż do momentu wydania go na zewnątrz, niezbędna jest odpowiednia organizacja samej przestrzeni na magazynie i wyposażenie go w odpowiedni system regałów.
Czytaj więcej >

Nowy Wymiar Systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

2017-04-20 | Nowe produkty
Z przyjemnością prezentujemy nowe produkty z rodziny VIRDI. Proponowane urządzenia to nie tylko nowoczesny wygląd i łatwość użytkowania. To także bezpieczeństwo Waszych Klientów i oszczędności związane z kompleksową obsługą systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w dystrybucji AutoID: ScanMarker - urządzenie do selektywnego pobierania, tłumaczenia i czytania tekstu

2015-08-06 | Nowe produkty
ScanMarker to kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu skaner ręczny działający jak podkreślacz. Jednym przeciągnięciem: przekształca dokument na formę edytowalną i przenosi go do komputera, może przetłumaczyć tekst na 40 języków, przekształcić go w mowę czy zapisać jako obraz pismo odręczne oraz wzory. Technologia polecana szczególnie specjalistom, uczniom i studentom, oraz wszystkim, którzy cenią sobie komfort, szybkość i rzetelność wykonywanej pracy.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w ofercie AutoID: Vterminal - rejestracja czasu pracy dla pracowników terenowych

2015-07-22 | Nowe produkty
Rozwiązanie Vterminal przeznaczone jest dla firm, które posiadają pracowników pracujących w terenie jak: budowlańcy, kierowcy czy też przedstawiciele handlowi. Aby skorzystać z pełni funkcjonalnego systemu Rejestracji Czasu Pracy wystarczy posiadać jedynie smartphona lub tablet. Dzięki oprogramowaniu Vterminal nasze urządzenie mobilne staje się rejestratorem czasu pracy i pozwala Pracownikowi rejestrować różnego rodzaju zdarzenia umożliwiające tworzenie zaawansowanych raportów czasu pracy.
Czytaj więcej >

Nowość! Inteligentne Oświetlenie sterowane smartfonem

2014-12-16 | Nowe produkty
Żarówka Smart LED to: pełna paleta barw dostępna przez jedno kliknięcie długość życia przy ciągłym działaniu więcej niż 5 lat do 10 razy mniejsze zużycie energii w stosunku do tradycyjnego oświetlenia kilkadziesiąt funkcji powalających na zmianę koloru, temperatury, jasności, tryb sen, czytanie , relaks, budzik, zarządzanie grupami i wiele innych. gwarancja 3 lata
Czytaj więcej >

AutoID Polska S.A. zorganizowała premierę najnowszej wersji programu ABBYY FineReader.

2014-02-16 | Nowe produkty
Firma ABBYY to największy na świecie producent oprogramowania OCR (optycznego rozpoznawania dokumentów), a AutoID Polska jest Generalnym Dystrybutorem produktów tej firmy w Polsce.  Z okazji premiery popularnego programu FineReader Professional 12 firma AutoID Polska przygotowała ogólnopolską kampanię informacyjną w portalach takich jak: www.forbes.pl, www.biznes.pl, www.newsweek.pl, http://pieniadze.fakt.pl/, www.biznes.onet.pl.
Czytaj więcej >

Nowy produkt w ofercie AutoID - Traffic Analyzer

2012-10-24 | Nowe produkty
Firma AutoID Polska S.A. oraz Uniwersytet Jagielloński w 2009 roku stworzyły Ośrodek Badawczo Rozwojowy, w którym w ramach dofinansowania ze środków unijnych POIG Działanie 1.4.- 4.1. opracowały innowacyjną technologię analizy ruchu pojazdów w czasie rzeczywistym, na podstawie strumienia wideo pozyskiwanego z zamontowanych w określonym, monitorowanym obszarze kamer. Dzięki opracowaniu innowacyjnych technologii analizy obrazu możliwe było stworzenie systemu Traffic Analyzer, który analizuje strumień video przesyłany z kamer monitoringu miejskiego lub kamer dedykowanych do obserwacji ruchu samochodowego w trybie live. Materiał wideo przesyłany do aplikacji rejestrowany jest z kilku kamer które obserwują analizowane pasy drogowe z kilku perspektyw.
Czytaj więcej >

Zaufali nam:

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: