Aktualności > News

Konkurs na staż w AutoID Polska S.A.!

2015-04-15 | News

Ogłaszamy konkurs na staż w AutoID Polska S.A.!

Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu AutoID Polska S.A. i uważasz, że masz odpowiednie kwalifikacje, weź udział w naszym konkursie na staż.

Konkurs polega na stworzeniu odpowiedzi pisemnej na jeden z dwóch tematów. Jeśli chciałbyś dostać się do działu technicznego, napisz pracę na temat: "Twoja wizja wykorzystania technologii RFID w przemyśle.”, jeśli jednak czujesz, że Twoje miejsce jest w dziale handlowym, udowodnij to przygotowując pracę na temat: „Dlaczego przedsiębiorstwa powinny zaopatrzyć się w technologię RFID?”.

Napisaną pracę podeślij do nas wraz z CV na adres: staz@autoid.com.pl w terminie od 15 kwietnia do 15 maja 2015r. Dopuszczelne formaty plików to: .pdf, .doc, .odt.

Na autorów 3 najlepszych prac czekają nagrody, w tym nagroda główna, którą jest miesięczny, płatny staż w wybranym dziale o wartości 1000zł netto + nagrody rzeczowe oraz dwie nagrody dodatkowe.

Nagroda główna: płatny, miesięczny staż o wartości 1000zł netto + Czytnik biometryczny + Oprogramowanie ABBYY FineReader 12 + Żarówka LED Bluetooth 7W
Nagrody dodatkowe (2 zestawy): oprogramowanie ABBYY FineReader 12 + Żarówka LED Bluetooth 7W

Forma odbywania stażu (stacjonarna lub zdalna) będzie uzgodniona indywidualnie ze zwycięzcą.

Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu, który można znaleźć na stronie: https://www.autoid.pl/aktualnosci/staz/regulamin

Powodzenia!


Zaufali nam:

Chcesz wiedzieć więcej? - wypełnij formularz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Imię i nazwisko*:   
E-mail*:   
(i/lub) Telefon*:   
Pytanie:   
2 + 1 (słownie)*: